Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry Mercury ve DTEK50, CES 2017'de Ödül Kazandı!
11.01.2017, 22:43 (Bu konu en son: 11.01.2017 Tarihinde, Saat: 23:03 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry Mercury ve DTEK50, CES 2017'de Ödül Kazandı!
[Resim: 2nWpjq.jpg]

CES 2017 tamamlandı, katılanlar Las Vegas'ta duyurulan tüm ürünlere baktı ve beğenilerine göre "En İyi CES" ödüllerini verdi. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, birkaç listede görünmeye devam eden ürünlerden biri de BlackBerry Mercury.

BlackBerry tarafından tasarlanan Mercury, son birkaç günde çok dikkat çekmeyi başardı ve BlackBerry Mobility Solutions Genel Müdürü Ralph Pini konuyla ilgili şunları söyledi;
BlackBerry markalı "Mercury" akıllı telefonu tanıtmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Şirket içinde tasarladığımız son telefon. Global lisans ortağımız TCL, Mercury'yi üretip dünyadaki birçok ülkede pazarlamaya başlayacak.

En yeni güvenlik yazılımının sağlanması, ilk günden beri müşterilerimize sunduğumuz şey ve ne yapmaya devam edeceğimizdir. BlackBerry %100 Yazılım Çözümleri üzerine odaklanarak, İş Dünyasının güvenliğini sağlamak için gömülü istihbarat üretiyor ve böylece nesnelerin internetinde başarılı olabiliyor. Bu stratejinin bir parçası olarak artık BlackBerry markasının sahibi olmaya devam ederken; BlackBerry telefonlarının geliştirilmesi, dağıtımı ve pazarlanması için üçüncü taraflardan yararlanıyoruz.

TCL Communication ile yapılan sözleşme, BlackBerry'un ikinci lisans sözleşmesi. TCL, Alcatel markalı cihazları ile en iyi bilinen, en iyi akıllı telefon sağlayıcısıdır. BlackBerry'nin marka bilinirliği, güvenlik ve yazılım uzmanlığı, TCL'nin donanım ve dağıtım gücü ile birlikte güçlü bir kombinasyon.
CES sırasında TCL, güvenli bir Android ve klavye donanımlı bir cihaz olan Mercury'nin gizli bir videosunu paylaştı. Resmi adı ile birlikte akıllı telefon hakkında daha fazla ayrıntı, Şubat ayında yapılacak olan Mobil Dünya Kongresi'nde verilecek.

Mercury'nin referansları güçlüdür. Android Central, Phone Scoop ve Android Polis yayınları BlackBerry Mercury'ye "Best of CES" ödülünü verdi. TechCrunch, "Sağlam görünümlü kasa ve ikonik BlackBerry tasarımının modernize edilmiş bir versiyonunun birleşiminden ötürü övgüde bulundu." Mercury ayrıca Engadget'ın BEST of CES ödüllerinde finalist oldu (ayrıca DTEK50'nin CES organizatörünün kendisinin de bir İnovasyon Ödülü kazandığından da bahsetmeliyiz).


[Resim: 0lW3zY.jpg]

Ayrıca, BB Merah Putih'den gelen BlackBerry markalı telefonların Endonezya'da yakında çıkmasını bekliyoruz. CEO John Chen; CES sırasında düzenlediği basın toplantısında şunları söyledi: "Orada daha fazla BlackBerry telefonu olacak, çünkü şu anda birden fazla parti oluşturup dağıtıyoruz ve yerel alanda rekabet edebilecek yerel ortaklarım var." Lisanslama stratejimizle büyük bir ivme kazanmaya başlıyoruz. Mercury'yi ve diğer yeni akıllı telefonları dünyanın geri kalanına sunmak için ek lisans ortaklarını aramaya devam etmek için bizi arayın.

Mercury'nin ince ayrıntıları mevcut değilse ve açıklanan her şey üretim öncesi birime dayansa da; BlackBerry ve TCL CES 2017 platformunu, cihazı dünyaya tanıtmak için kullandı. TCL, BlackBerry markasını canlandırmayı taahhüt ediyor ve meslektaşları tarafından bunun gerçekleşmesi için planları mevcut. CES 2017 sadece bir başlangıçtı ve bazılarımız tam ayrıntılara ulaşmak için Şubat ayındaki Mobil Dünya Kongresi'ne kadar beklemek zorunda kaldıklarına inanıyor olabilirler ama Mercury'yi görenler, beklemenin buna değeceğini söylüyor.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF022A64
E-Posta: okan@bbturk.com

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi