Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry Marketplace, 100'ün Üstünde Kurumsal Sınıfta Ürün Sunuyor!
24.10.2017, 23:55 (Bu konu en son: 16.11.2017 Tarihinde, Saat: 22:07 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Erkan KARACAOĞLU.)
Yorum: #1
BlackBerry Marketplace, 100'ün Üstünde Kurumsal Sınıfta Ürün Sunuyor!
[Resim: YONLkA.png]

Kanadalı firma, Londra'daki Güvenlik Zirvesinde, büyüyen ISV (Bağımsız Yazılım) üzerinde büyük bir dönemeci ve güncellemeyi duyurdu. ISV'ler ile olan ortaklıklar sayesinde, BlackBerry müşterileri artık BlackBerry'nin Geliştirme Platformunda inşa edilen 100'ün üzerinde uygulamaya, uzantıya ve kurumsal yazılım çözümüne erişebiliyorlar. Şirket ayrıca; BlackBerry Marketplace'in iş ortağı çözümlerini aramasını ve filtrelemesini kolaylaştırarak, müşterilerin ve potansiyel müşterilerin aradıklarını daha çabuk bulmalarını sağlayacak şekilde geliştirildiğini de belirttiler. Yeni listelenen veya güncellenen iş ortağı çözümleri; ziyaretçilerin yeniliklerini daha kolay görebilmeleri için pratik görünürken, Marketplace uygulamaları App Store'da veya Google Play'de güncellenmiş olup olmadığını otomatik olarak tarar ve en yeni yerli bilgileri Marketplace'e çeker.

BlackBerry Marketplace'te bulunan yeni çözümleri içeren ISV ortakları arasında:
Lookout: Mobil tehdit koruması uzmanları, Lookout, BlackBerry UEM ile birlikte müşterilere mobil işgücüne kritik bir bakış açısı getiren kapsamlı bir risk tespiti ve tehdit istihbarat çözümü geliştirdi.

Mimecast: Mimecast'in mobil uygulaması, mobil uygulamalar için gelişmiş, olgun ve test edilmiş bir konteyner olan BlackBerry Dynamics'e dayanarak, birincil sistemler başarısız olsalar da, saniyeler içinde kendi kişisel arşivlerini arama ve bunlara erişme olanağı sağlar. Güvenli kimlik doğrulama, çalışanları üretken olmaya ve şirket BT politikasıyla uyumlu kalmalarına olanak tanır.

Movius: Değişen düzenlemelere ayak uydurmak isteyen küresel finansal firmalara yönelik olarak hazırlanan Movius, çalışanların BlackBerry Dynamics'in gücünü, hareket halindeyken güvenli ses, SMS ve kayıt özellikleri ile güvenli bir şekilde iletişim kurmalarını sağlayan bir uygulama geliştirdi.

Neptune Software: BlackBerry Dynamics ile Hızlı Mobil Uygulama Geliştirme Programına (RMAD) entegre olan Neptune, müşterilerinize SAP Fiori uygulamalarını masaüstü, mobil ve çevrimdışı ortamlarda geliştirmek, yönetmek ve izlemek için daha hızlı, güvenli ve daha düşük maliyetli bir yol sunuyor.

Wandera: BlackBerry UEM ile birleştirilen Wandera çözümü, kurumsal mobil cihazlar için kötü amaçlı yazılım, kimlik avı ve ağ saldırılarına karşı koruma sağlamak için çok seviyeli bir güvenlik sunar.

BlackBerry Pazarlama'dan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Mark Wilson:
"ISV ortakları ve geliştiricileri BlackBerry'nin Geliştirme Platformu'nda ürünler yaratmak istiyor, çünkü BlackBerry Secure tüm arka uç ve altyapı hizmetlerini gözetir ve uygulama ile güvenli hale getirir. Mümkün olduğunca çok sayıda iş ortağıyla, tüm endüstrilerde ve coğrafyalarda çalışmak istiyoruz, bu nedenle müşterilerimize son derece güvenli, yenilikçi kurumsal çözümler sunabiliyoruz." dedi

BlackBerry Geliştirme Platformu, geliştiricilerin her kullanım durumu için güvenli, güçlü ve özelleştirilmiş mobilite çözümleri oluşturmalarını sağlayan kurumsal sınıf bir araç takımıdır. Platform, BlackBerry Birleştirilmiş Uç Nokta Yöneticisi (UEM), BlackBerry Çalışma Alanları, BlackBerry Kurumsal Kimliği, BlackBerry 2FA, BBM Enterprise ve BlackBerry Analytics için API'leri ekleyerek güvenli uygulamalar oluşturmak için BlackBerry Dynamics'in birinci sınıf hareket kabiliyetlerini artırıyor. Bu zengin araç koleksiyonu ile geliştiriciler, işletme organizasyonlarına hem işletme değeri kazandırmaya hem de son kullanıcı deneyimini güvenli, zengin özelliklere sahip mobil çözümler yoluyla artırmaya yönelik kapsamlarını genişletebilir.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi