Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry Maidenhead'de Yeni Avrupa Merkezini Açtı!
03.12.2016, 02:50 (Bu konu en son: 03.12.2016 Tarihinde, Saat: 20:26 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry Maidenhead'de Yeni Avrupa Merkezini Açtı!
[Resim: zaVADD.jpg]

Kanadalı firma daha önce, BlackBerry COO “Marty Beard” tarafından belirtildiği gibi; şimdi yeni Avrupa merkez ofislerini Maidenhead'de açtı. BlackBerry şimdi şehir merkezinde Pearce Binası'nın üç katını işgal ediyor. BlackBerry'den operasyonlar hakkında resmi bir açıklama yapılmasına rağmen, Maidenhead Konseyi de, şirkete sıcak bakan bir basın açıklaması göndermişti.

Konsey Başkanı ve Üyesi Simon Dudley şunları söyledi:
BlackBerry Maidenhead'e hoş geldin sevindik. Maidenhead hareket halindeyken BlackBerry'nin gelişi, herkes için bir ilçe inşa ederken kasabanın hak ettiği dinamik geleceğe ulaşma vizyonumuza doğru atılmış büyük bir adımdır.

Kıdemli Başkan Yardımcısı, Kurumsal Satış EMEA'nın BlackBerry'deki Florian Bienvenu, şunları söyledi:
Hareket konusunda heyecanlıyız ve Avrupa operasyonlarımızı Maidenhead'de bulacağımız için memnunuz. BlackBerry, yıllar geçtikçe küresel düzeyde önemli bir pazar olarak değil, aynı zamanda Avrupa'ya açılan kapısı olarak İngiltere'ye bağlı kaldı ve Maidenhead bize mükemmel bir iş ortamı sunuyor.

Şu an Maidenhead operasyonlarında kaç tane çalışanın olacağı bilinmiyor ancak Beart tarafından da belirtildiği gibi, bölgede ivme kazanmak BlackBerry için kritik önem taşıyor.

Konsey, BlackBerry'den Maidenhead'e hoşgeldiniz.
Royal Borough, Avrupalı merkezlerini Maidenhead'e taşırken, işletmelerin güvenliğini sağlama, birleştirmeyi ve harekete geçiren global bir yazılım lideri olan BlackBerry Limited'i ağırlamaktan memnuniyet duyar.

Şirket şimdi şehir merkezinde Pearce Binası'nın üç katını işgal ediyor.

Konseyin lideri Cllr Simon Dudley, "BlackBerry'yi Maidenhead'e hoş geldin sevindik" dedi.

"Maidenhead harekete geçti ve BlackBerry'nin gelişi, kasabayı herkes için bir ilçe inşa ederken hak ettiği dinamik geleceğe ulaşma vizyonumuza doğru atılmış büyük bir adım."

Kıdemli Başkan Yardımcısı, Kurumsal Satış EMEA'nın BlackBerry'deki Florian Bienvenu, şunları söyledi:
"Hareket konusunda çok heyecanlıyız ve Avrupa operasyonlarımızı Maidenhead'de gerçekleştireceğimiz için çok mutluyuz. Yıllar boyunca BlackBerry, sadece küresel bir pazar olarak değil, Avrupa'ya açılan kapımız olarak taahhüt etmiş ve Maidenhead bize mükemmel bir iş ortamı teklif ediyor. "

Ekonomik kalkınma ve mülkiyet için kabine üyesi olan Cllr Jack Rankin, "Bu, Maidenhead, konsey üyeleri ve BlackBerry ile anlaşmayı başarılı bir şekilde gerçekleştirmek üzere çalışan memurlar için önemli bir kilometre taşı." H & M, Smiggle, Pandora ve Paperchase'de Maidenhead'de açılan perakendecilerin yanı sıra Maersk, Adobe 3, Tesla ve Alnylam'a kasabaya katılan firmalardan.

Clint David Evans, Maidenhead rejenerasyonunun ana üyesi: "Şehrin yenilenmesine devam edersek bu, seçeceğimiz en son teknoloji bir yer olarak itibarımızı daha da arttıracak ve gelecekte daha büyük isimleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız" dedi.

BlackBerry heyecan verici bir dönüşüm geçiriyor ve artık akıllı telefon aynı zamanda otomobiller ve konteynerler, tıbbi cihazlar ve giyilebilir cihazlar, tüketici cihazları ve endüstriyel makineler ile nihayetinde tüm işletme için akıllı çözümler sunuyor.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi