Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry LTD, BlackBerry Spark Suites'i Başlattı!
25.05.2020, 13:05 (Bu konu en son: 14.08.2020 Tarihinde, Saat: 10:02 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry LTD, BlackBerry Spark Suites'i Başlattı!
[Resim: EvDq1n.jpg]
BlackBerry Spark Suites, Şirketlere Her Yerde Akıllı Güvenlik Sağlamaya Başladı.

BlackBerry Limited, işletmelere verileri korumaya, riski en aza indirmeye, maliyeti ve karmaşıklığı azaltmaya yardımcı olmak için bir dizi özel siber güvenlik ve uç nokta yönetimi seçeneği sunan BlackBerry Spark Suites'in kullanılabilir olduğunu duyurdu. BlackBerry Spark Suites, en iyi uç nokta güvenlik ve yönetim özelliklerini bir araya getirir. Paketler yapay zeka (AI), makine öğrenimi (ML) ve BlackBerry Cylance tarafından geliştirilmiş siber tehdit önleme ve iyileştirme ayrıca sorunsuz uç nokta yönetimi, kullanıcı kimlik doğrulaması ve BlackBerry UEM'den uygulama ve veri şifreleme için otomasyon ile güçlendirilmiştir. Yeni paketler kullanıcı verimliliğini ve katmanlı güvenlik savunmasını geliştirirken, dijital dönüşüm geçiren ve uzaktan çalışmaya geçiş yapan kurumsal müşteriler için satın alma kararlarını basitleştiriyor.

Birleşik Uç Nokta Güvenliği ve Yönetimi için BlackBerry Spark Suites:


BlackBerry İcra Kurulu Başkanı ve CEO'su John Chen;
"2020, dijital dönüşüm ve işyeri kargaşası yaparken iş sürekliliğini korumaya çalışan kuruluşlar için çok önemli bir yıl. Kurumsal IoT uç noktalarının hacmi ve çeşitliliği arttıkça, siber tehditlerin ölçeği büyümeye devam ettikçe, BlackBerry Spark Suites konsolide basitleştirilmiş bir uç nokta güvenliği sağlıyor. Bir ortamda maliyeti ve karmaşıklığı azaltmaya yönelik yönetim ve olanakları BlackBerry'nin yapay zeka destekli güven platformunun kanıtlanmış performansını dünya çapındaki müşterilere sunmaktan heyecan duyuyoruz" dedi.

Şirket ayrıca, ödeme lideri BPAY Group'un uç noktalarındaki siber saldırıların korunmasına ve önlenmesine yardımcı olmak için dört yeni BlackBerry Spark paketinden biri olan BlackBerry Spark UES Suite'i kullandığını duyurdu.

BPAY Group CIO'su Angela Donohoe;
"Önde gelen bir ödeme sağlayıcısı olarak BPAY Group; operasyonlarımıza, hizmet sunumumuza ve özellikle veri bütünlüğümüze tam güven duyulmalıdır. BlackBerry'nin AI ve ML motoru karmaşık tehditleri önleme, algılama ve bunlara müdahale etme becerisi ile BlackBerry Spark UES Suite'i dağıtma kararımızda önemli bir husustur." dedi.

BlackBerry'nin birleşik teklifi, mobil tehdit algılama (MTD), uç nokta algılama ve yanıt (EDR) ve uç nokta koruma platformu (EPP) araçlarının yakınsaması ile uyumludur. Gartner bu birleşik altyapı yığınını "Birleşik Uç Nokta Güvenliği" olarak adlandırdı. Kuruluşlar bu yakınsama düşünülerek yatırım yapmalıdır.

J. Gold Associates'in Başkanı ve Baş Analisti Jack Gold;
"BlackBerry Spark Suites gibi birleşik bir uç nokta güvenlik çözümünün önümüzdeki 2-3 yıl içinde baskın uç nokta güvenlik modeli olmasını bekliyorum. Şirketler artık daha fazla güvenlik, daha iyi toplam sahip olma maliyeti ve iyileştirilmiş kullanıcı deneyimi için bu birleşik uç nokta güvenlik modeline geçmeyi planlamalıdır." dedi.

BlackBerry Spark Suites şimdi hazır. BlackBerry Spark Suites'i oluşturan dört süit BlackBerry Spark UEM Express Suite, BlackBerry Spark UEM Suite, BlackBerry Spark UES Suite ve BlackBerry Spark Suite'tir.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi