Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry Kurumsal Teknik Youtube'da
15.04.2016, 23:04
Yorum: #1
BlackBerry Kurumsal Teknik Youtube'da
[Resim: v5GW2p.jpg]

BlackBerry kurumsal müşterileri için, Youtube üzerinde "BlackBerry Kurumsal İçin Teknik Uzman" adı altında video serisi başlattı. Bildiğimiz üzere kanadalı firma son aylarda, kurumsal teklifler ve daha fazla kurumsal müşteri kazanmak için web üzerinden seminerler düzenlemişti. BlackBerry artık kurumsal müşterilerine ve firmanın kurumsal çözümlerini, özelliklerini merak edenlere yeni bir kaynak sundu. BlackBerryHelp kanalı adı altında, "BlackBerry Enterprise Teknik Uzman" video serisini kullanıcılarına sundu.

Kanadalı firmadan gelen açıklama :
"Kurumsal mobilite çözümlerinde uzman fikirler almak için, kurumsal firmaların artık yeni bir kaynağı var. Youtube üzerinde "BlackBerry Kurumsal Teknik Uzman" videoları sayesinde, kurumsal müşterileri ve yöneticileri ilgilendiren çeşitli konu ve bilgileri bulabileceksiniz. Amacımız kurumsal firmaların veri güvenliğini korumak, uygulamada en iyi şekilde yardımcı olmaktır. Kurumsal liderlerin karşılaştığı en büyük kaygılarını gidercek temel ürün ve özellikleri vurgulamaktır."

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi