Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry, Kriz İletişim Hizmetlerini Genişletmeye Devam Ediyor!
18.05.2017, 16:41 (Bu konu en son: 18.05.2017 Tarihinde, Saat: 17:05 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry, Kriz İletişim Hizmetlerini Genişletmeye Devam Ediyor!
[Resim: gqabjZ.jpg]

Kanadalı firma, acil durumlarda federal yöneticilerin ekipleriyle iletişim kurmalarına yardımcı olmak amacıyla bir etkinlikten önce, etkinlik sırasında ve sonrasında kişilerin güvenlik ve doluluk durumu güncellemelerini otomatikleştiren AtHoc kriz iletişim çözümü için ek yetenekler duyurdu. Yeni AtHoc Hesabı, ekipleri ile ilgili yöneticilerin girdilerini, çağrı merkezi operatörlerinden gelen bilgileri, insan kaynakları departmanlarından gelen veri akışlarını, seyahat sistemlerini ve bireylerin kendi raporlarını bir araya getirerek; yöneticilerin ekiplerini hesaplamalarını ve iletişim kurmasını kolaylaştırıyor.

AtHoc Genel Müdürü Sanjay Saini:
"Hesap verebilirlik, bugün oldukça verimsiz olan manuel bir süreç. Kuruluşların gerekli tüm kişileri bilgilendirebilmeleri için gerçek zamanlı yeteneği sağlamak adına, AtHoc Hesabını tanıtıyoruz. Böylece gerçek zamanlı kararlar alınabilir. Diğer ajanslar FedRAMP bulutundaki ürünlerimizden de yararlanabilirken, müşterilerimizin çoğu öncül konumlarda güvenlik duvarının arkasında duruyor ve bu çözümler onlar için de mevcut olacak. Cihazlar arasında bilgi güvenliğini sağlamak, insanların ve bilgilerin güvende olduğundan emin olmak için interneti kullanmaya odaklanıyoruz. Müşteriler AtHoc hizmetimizi devlet, sağlık ya da ulaştırma sektörlerinde olup olmadığı, kriz açısından işbirliği yapmak için kullanıyorlar." dedi.

BlackBerry AtHoc bulut servisine Federal Risk ve Yetkilendirme Yönetim Programı tarafından Mart ayında orta düzeyde etki seviyesi verildi. AtHoc Hesabı'nın yanı sıra; hizmet, güvenli mobil uygulamalar ve diğer toplu bildirim kanalları yoluyla çok kanallı, iki yönlü toplu bildirimlere izin veren AtHoc Uyarısı ve ajansların krizler sırasında birbirleriyle daha kolay iletişim kurmalarını sağlayan AtHoc Bağlantısı'nı da içeriyor. ABD Enerji Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı ve Federal Havacılık İdaresi şu anda BlackBerry'nin özel bulut platformu aracılığıyla bildirimler için AtHoc Uyarı hizmetini kullanıyor. AtHoc SaaS platformunun güvenlik duvarlarının arkasında çalıştığı karma bir uygulama modeli kullanıyorlar. ABD Federal hükümet personelinin yüzde 70'inden fazlası, Hazine Bakanlığı, Gaziler İşleri Daire Başkanlığı ve ABD Sahil Güvenlik Örgütü dahil olmak üzere AtHoc hizmetlerini bazı kapasitelerde kullanıyor.
Ayrıca BlackBerry, şirketin özel bulut ortamında da AtHoc'u kullanmak için bir dizi ajansla görüşmelerde bulunuyor. BlackBerry AtHoc hizmetleri; BlackBerry'nin bir cep telefonu sağlayıcısından, yazılım odaklı bir şirket olma yolundaki gelişmesinin parçası olarak görülüyor.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi