Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry, "Kristal Tedarikçi Çeşitliliği" Ödülünü Aldı!
20.08.2017, 12:12 (Bu konu en son: 23.08.2017 Tarihinde, Saat: 16:25 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry, "Kristal Tedarikçi Çeşitliliği" Ödülünü Aldı!
[Resim: kWmmJJ.jpg]

Kanadalı firma beş yıl üst üste AT&T'nin "Supplier Diversity Crystal Award" (Kristal Tedarikçi Çeşitliliği) Ödülüne layık görüldü. AT&T'nin Prime Tedarikçi Programı; 2012 yılında tanıtılan "Kristal Tedarikçi Çeşitliliği Ödülü" tedarik zincirinde azınlığı, kadınları ve engelli/gazilerin sahip olduğu işletmelerin (MWDVBE) yararlanması için ürün ve hizmet sağlayıcılarını teşvik eder. Prime Tedarik Programının bir parçası olarak; BlackBerry gibi Prime Tedarikçileri, MWDVBE fasonculuk hedefleriyle yıllık bir plan sunmalı ve taşeronluk harcama sonuçlarını aylık ve üç aylık bazda paylaşmalıdır. Kristal Tedarikçi Çeşitliliği Ödülü'ne uygun olabilmek için bir ortak en az %21.5 çeşitliliğe erişebilir veya bu çeşitliliği kullanıyor olmalıdır.

BlackBerry Mobilite Çözümleri Bölümünün Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü, Alex Thurber:
"BlackBerry hem fikirlerle hem de güçlü kurumsal ahlakla çalışan bir şirkettir. Bu inovasyona katkıda bulunabilecek olan daha eşsiz perspektiflerin ne kadar iyi olursa o kadar yükselebilinir düşüncesine inanıyoruz. Bu nedenle işimizi kapsayıcılık ve çeşitliliğe adamış durumdayız ve çeşitli organizasyonlara başarılı bir şekilde yardımcı olan satıcı ve iş ortaklarıyla ilişkiler yaratmaya kararlıyız. Bu özveri, AT&T'nin tedarikçilerine en yüksek onurlarından biri ile tekrar bu ay başladı. BlackBerry, beş yıl üst üste AT&T'nin Kristal Tedarikçi Çeşitliliği Ödülüne layık görüldü. AT&T'nin tedarik zincirindeki birçok satıcı arasındaki 39 kişiden biriyiz."dedi.

[AT & T Global Tedarik Zinciri Stratejik Girişimleri Başkan Yardımcısı Rachel Kutz:
"Çeşitlilik tedarikçilerini katma değerli satıcılar ve taşeronlar olarak etkili bir şekilde yapan çeşitli çözümler vasıtasıyla BlackBerry Corporation, farklı tedarikçi topluluğunun büyümesine ve gelişmesine yardımcı olmak için değişmez bir taahhüdün ortaya çıktığını belirtmek isterim."dedi.

AT&T Global Tedarik Zinciri Başkan Yardımcısı Susan A. Johnson:
"Çeşitliliği bizim kadar ciddiye alan şirketlerle çalışmaktan gurur duyuyoruz. 2016 ödül alan alıcılarımız, farklı tedarikçi topluluğunun gelişmesine yardımcı olmak için değişmez bir kararlılık gösterdi."dedi.

BlackBerry CEO'su John Chen, Ascend Kanada grubuna yaptığı bir konuşmada; "Dünyada daha fazla entegre olduğu için çeşitlilik gerekli bir bilgidir" dedi. Çeşitliliği En İyi Uygulamalar adlı organizasyon tarafından da tanınan Chen'den daha fazla bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyin.

BlackBerry CEo John Chan - Ascend Canada Gala 2017:


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi