Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry KEYone 5 Mayısta Satışa Sunuluyor!
07.04.2017, 16:49 (Bu konu en son: 07.04.2017 Tarihinde, Saat: 16:54 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry KEYone 5 Mayısta Satışa Sunuluyor!
[Resim: Lylvqa.png]

BlackBerry'nin yeni Android telefonu KEYone Avrupa'ya geliyor.CES’te su yüzüne çıkardığı yeni modeli BlackBerry KEYone çıkış tarihi nihayet netleşti. BlackBerry’nin geçtiğimiz CES ve Mobil Dünya Kongresi’nde ziyaretçilerin beğenisine sunduğu yeni akıllı telefonu nihayet satışa sunuluyor. İlk olarak Mart ayının sonlarına doğru çıkacağı lanse edilen BlackBerry KEYone, sonradan Nisan ayına ertelenmişti. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir açıklamada ise üretim bandındaki yoğunluktan dolayı telefonun Mayıs ayı içerisinde satışta olacağı belirtilmişti.

Sonunda BlackBerry KEYone’ın çıkış tarihi de netlik kazandı. Kanadalı şirketin orta segmente hitap eden yeni modelinin 5 Mayıs’ta raflardaki yerini alacağı belirtildi. Klasik BlackBerry tasarım çizgisine sahip olan telefonun en önemli özelliği ise ekranının hemen altında bulunan fiziksel klavyesi.
BlackBerry KEYone’ın İngiltere’deki ön sipariş fiyatı da, çıkış tarihinin açıklanmasıyla birlikte su yüzüne çıktı. Telefon, birçok perakende sitesi tarafından 499 pound civarında bir fiyattan listelendi. Elbette orta segmente hitap eden bir modeli için bu fiyatın biraz fazla olduğu yadsınamaz bir gerçek. Fakat BlackBerry’nin fiyat politikasının, geçmişten beri bu şekilde olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Dip not olarak; Kanadalı şirketin akıllı telefon üretim ve satış haklarını Çinli TCL’e devrettiğini de hatırlatalım. Yani merkezi Kanada’da bulunan BlackBerry’nin bu telefonun tasarımından, üretimine kadar hiçbir aşamasında izi bulunmuyor. BlackBerry’nin bu telefonla tek ilişkisi, telif hakkından doğan ücreti kasasına koymak olacaktır.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi