Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry, Japonya'da Gömülü Yazılım Tasarımı ve Sunumunu Genişletiyor!
23.11.2017, 21:57 (Bu konu en son: 24.11.2017 Tarihinde, Saat: 12:02 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry, Japonya'da Gömülü Yazılım Tasarımı ve Sunumunu Genişletiyor!
[Resim: POAVr9.jpg]

Fujisoft ve Hitachi Industry & Control, Japon endüstrisi için güvenlik açısından kritik ve güvenli yazılım çözümleri sunmak için BlackBerry Partner Programına katılıyor. Kanadalı firma yeni ortaklarla Japonya'da Gömülü Yazılım Tasarımı ve Sunumunu genişletecek. Japonya'da iki yeni ortakla birlikte yerleşik teknoloji uzmanlarının bulunduğu ağını genişlettiğini açıkladı: Fujisoft Incorporated ve Hitachi Industry & Control Solutions, Ltd. Şirketleri, Mart 2017'de BlackBerry tarafından duyurulan ve BlackBerry QNX ve Certicom teknolojileri üzerine eğitim alan uzmanlardan oluşan dünya çapında bir ağ kurmayı hedefleyen yeni, özelleştirilmiş Katma Değerli Bütünleştirici (VAI) programına katıldı. VAI programı, ortaklara entegrasyon hizmetleri sunup; BlackBerry'nin gömülü teknolojileri üzerine inşa ederek güvenli, kritik öneme sahip çözümler tasarlama ve geliştirme olanağı sağlıyor ve bu da sonuç olarak ürünün piyasaya sürülmesini hızlandırıyor.

BlackBerry Technology Solutions'ın Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Satış Sorumlusu Olan Kaivan Karimi;
"Japonya, Otomotiv gibi sektörlerde güvenlik ve yazılım çözümleri sunan şirketler için önemli bir fırsat. İmalat ve sağlık bakımı gömülü yazılım sistemlerinin en uç noktasında. Güvenilir BlackBerry yazılımı ve şifreleme tabanlı çözümleri kullanarak dünyanın dört bir yanındaki şirketler güvenlik açısından sertifikalı gömülü sistemleri ve sadece güvenli olmayan cihazları geliştirebilir. BlackBerry Secure ile BlackBerry'nin VAI ortak programını büyütmekten memnuniyet duyuyoruz. Fujisoft ve Hitachi Industry & Control ile birlikte çalışıyor ve müşterilerinin Japonya ve dünyadaki kritik, yeni nesil sistemlerin tasarım, geliştirme, entegrasyon ve test işlemlerini daha da hızlandırmalarına yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz "dedi.

Programdaki VAI ortakları, BlackBerry'nin QNX Neutrino Gerçek Zamanlı İşletim Sistemi, QNX Momentics Tool Suite, QNX Hypervisor, Apps ve Medya için QNX SDK, QNX Kablosuz Çerçevesi, Güvenlik için QNX OS, Tıbbi QNX OS ve QNX Araç Platformu gibi teknolojileri ve hizmetleri desteklemektedir. Infotainment, Akustik için QNX Platformu ve ADAS, Certicom Araç Setleri, Certicom Yönetilen Kamu Anahtar Altyapısı ve Certicom Varlık Yönetim Sistemi için QNX Platformudur. Uygulamalar arasında otomotiv sistemleri, tıbbi/cerrahi robotlar, akıllı şebekeler, tren kontrol sistemleri ve endüstriyel otomasyon yer alıyor.

Fujisoft Direktörü ve İcra Direktörü Masaki Shibuya;
"Fujisoft; otomotiv, medikal ekipman, endüstriyel cihazlar ve tüketici pazarlarında 45 yılı aşkın bir geliştirme tecrübesinden yararlanan, donanımdan katman yazılımına ve uygulama geliştirmesine tek bir çözüm sunmaktadır. Bu alandaki VAI programına katılımıyla, BlackBerry QNX ile teknik işbirliğimizi daha da güçlendireceğiz. 6.000'den fazla mühendisle birlikte Fujisoft, güvenlik ve yüksek güvenilirlik gerektiren müşteri sistemi geliştirme için güvenilir uzmanlık ile eksiksiz teknolojiler ve hizmetler sunuyor "dedi.

Hitachi Endüstri ve Kontrolünün Gömülü Sistem Mühendisliği Grubu Genel Müdürü Shin Nakano;
"Hitachi Industry & Control, BlackBerry'nin global VAI programına katılmaktan mutluluk duyuyor. Hitachi Industry & Control, Hitachi Group'un endüstriyel çözüm işini destekleyen, endüstriyel, güvenlik ve gömülü alanların geniş bir yelpazesi için çözümler sunan bir dayanak şirkettir. Hitachi Industry & Control, son derece güvenli ve BlackBerry QNX gömülü platform ile kamera uygulaması, görüntü işleme, robotik, ağ, fonksiyonel güvenlik, tasarım platformu kullanımı gibi gelişmiş gömülü teknolojileri, müşterilerin geliştirilmesine ve iş genişlemesine katkıda bulunacak "dedi.

VAI programına katılan diğer ortakları arasında aşağıdakiler bulunmaktadır. Hepsi de karmaşık ve güvenli görev kritik gömülü sistemlerde yeniliği hızlandırmak için BlackBerry ile birlikte çalışmaktadır.

Archermind Technology
Mcloudware
Micon Global
Mission Embedded
ThunderSoft
Witekio Corporation
Tata Elxsi

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi