Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry ile TCL Communication, Yazılım ve Marka Lisans Anlaşması İmzaladı!
16.12.2016, 03:32 (Bu konu en son: 16.12.2016 Tarihinde, Saat: 13:09 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry ile TCL Communication, Yazılım ve Marka Lisans Anlaşması İmzaladı!
[Resim: LZ3qMb.png]

BlackBerry ve TCL, resmi olarak BlackBerry'nin güvenlik yazılımını, servis paketini ve ilgili marka varlıklarını; BlackBerry tabanlı bilgisayarlar için tasarım, üretim, satış ve müşteri desteği sağlayacak olan TCL Communication'a lisanslayacakları uzun vadeli bir lisans anlaşması imzaladıklarını duyurdu. Ayrıca TCL tüm satışları ve dağıtımları yöneterek, özel BlackBerry ekipleri ile birlikte yeni BlackBerry markalı mobil cihazların global distribütörü olarak hizmet edecek.BlackBerry, hem isim hakkını hem de yazılımını gelecek cihazlar için bu şirkete lisansladı. TCL daha önce de Alcatel telefonları düzenleyerek BlackBerry DTEK50 ve DTEK60 olarak gün yüzüne çıkmalarını sağlamıştı. Yeni dönemde TCL, BlackBerry markalı telefonların tasarımından, üretiminden, satışından ve donanım desteğinden sorumlu olacak. BlackBerry bu cihazlara sadece güvenlik eksenli bazı dokunuşlar yapacak.

TCL İletişim CEO'su Nicolas Zibell;
TCL İletişim'de BlackBerry cihazının bütünlüğüne ve markanın güvenlik liderliğine güvenen tüketicilere ve kurumsal kullanıcılara kaliteli desteğinin sağlanmasıyla birlikte Android platformuyla birleştiğinde en iyi portföy çözümlerini üretmeyi taahhüt ediyoruz. BlackBerry'nin akıllı telefon yazılım platformuyla birlikte bu ortaklık, küresel mobil pazarındaki yerimizi güçlendirecek."dedi.

BlackBerry Mobilite Çözümleri COO ve Genel Müdürü Ralph Pini şunları söyledi:
TCL İletişim, BlackBerry yazılımını ve markasını küresel ölçekte lisanslamak için doğal bir seçimdir. DTEK güvenli akıllı telefon serileri üzerinde onlarla başarılı bir şekilde işbirliği yaptık ve donanım tasarımı, geliştirme ve imalat konularındaki mükemmelliyetlerinden çok etkilendik. Mobil güvenlik ve yazılımdaki eşsiz uzmanlığımız, TCL İletişim'in geniş global portföyü ve tüketici erişimi ile TCL İletişim tarafından geliştirilen ve dağıtılan BlackBerry markalı ürünlerin BlackBerry kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayacaktır.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi