Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry Hub + ve Diğer Uygulamalar Güncellendi!
21.10.2016, 12:19 (Bu konu en son: 21.10.2016 Tarihinde, Saat: 13:32 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry Hub + ve Diğer Uygulamalar Güncellendi!
[Resim: QQdzzr.png]

Kanadalı firmanın geliştiricileri; BlackBerry Hub +, Kamera ve BlackBerry Klavye dahil olmak üzere Android için BlackBerry uygulama paketi güncellemeleri üzerinde özenle çalıştı.
BlackBerry Android kullanıcıları için gerçekten faydalı olacak iyileştirmeleri içeren Ekim ayı güncellemesini yayınladı! Özellikle BlackBerry Priv ve DTEK50 sahiplerini daha çok ilgilendiren güncelleme, Android Marshmallow (6.x) ve herhangi bir üreticiden Lollipop (5.x) dayalı cihazların çoğunluğu için geçerlidir.
BlackBerry Hub + Şirketin Android tabanlı akıllı telefonlar için yazılım kümesidir. Genel olarak bu güncelleme BlackBerry Hub, BlackBerry Takvim, Parola Yöneticisi, İletişim, uygulamalarını içerir. BlackBerry uygulama paketine gelen Ekim ayı güncellemesi, ayrıca PRIV ve DTEK50 sahipleri için Kamera ve Klavye güncelleştirmelerini de içeriyor. Buna ek olarak güncelleme; Android için BlackBerry verimlilik uygulamalarına bir artış getiriyor, hem de bazı can sıkıcı hataları gideriyor.


Güncellenen Uygulamalardaki Geliştirmeler ve Yenilikler için Forum Konusuna Bakınız.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi