Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry Hub Suite+ ve Temel Uygulamalar için Yeni Beta Sürümleri Yayında!
19-07-2017, 01:10 PM (Bu konu en son: 19-07-2017 Tarihinde, Saat: 02:50 PM düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry Hub Suite+ ve Temel Uygulamalar için Yeni Beta Sürümleri Yayında!
[Resim: Mv1WRN.jpg]

Hub Suite+ ve Temel uygulamaların beta sürümlerinin yeni turu artık Google Play Store'a giden yolda ve erişimi olanlar indirebiliyor. Şimdi "BlackBerry Hub + Hizmetleri, BlackBerry Klavye, Kişiler, Takvim, Hub, Notlar ve Görevler" uygulamalarının güncellemelerini görüyoruz. Ne yazık ki, değişiklik günlüğüne baktığımızda önceki sürümlerin notları var, bu nedenle yenilikler veya bu güncellemede ele alınmış olabilecek hiçbir ipucu yok. Fakat Beta Programına kayıtlı kullanıcılardan gelen bilgilere göre "BlackBerry Klavye" uygulamasında oldukça ilginç ve müthiş yeni ilaveler var!

[Resim: AkOg8L.jpg]

Her durumda güncellemeler var. Yalnızca uzun süre önce beta sürümlerine kaydolanlar erişebiliyor. Genel olarak, beta sürümleri ayın ortalarında yayınlanır ve ardından ay sonlarında tüm kullanıcılara dağıtılmaya başlar. Dolayısıyla beta grubunun bir parçası değilseniz, sorun değil. Güncelllemeler tüm kullanıcılar için indirilmeye sunulduğunda, yeni özelliklerden sizde faydalanabileceksiniz. Beta sürümlerine erişiminiz varsa ve düzeltilen herhangi bir şeyin olup olmadığını konu altında paylaşabilirsiniz.

E-Mail : erkankaracaoglu@hotmail.com.tr

Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
19-07-2017, 09:47 PM
Yorum: #2
Cvp: BlackBerry Hub Suite+ ve Temel Uygulamalar için Yeni Beta Sürümleri Yayında!
Klavye çok güzel oldu. Üstte mikrofon emojı klavye ve seçim özelliklerini gösterir düğmeler eklenmiş. Güzel olmuş. Birde türkçe harfler eklense süper olacak.

STV100-1 Cihazımdan BT App ile Gönderildi.

uyildirim32 Blackberry Priv (Pin:D60FF73E)
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi