Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry Hub Suite+ ve Temel Uygulamalar için Yeni Beta Sürümleri Yayında!
19.07.2017, 12:10 (Bu konu en son: 19.07.2017 Tarihinde, Saat: 13:50 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry Hub Suite+ ve Temel Uygulamalar için Yeni Beta Sürümleri Yayında!
[Resim: Mv1WRN.jpg]

Hub Suite+ ve Temel uygulamaların beta sürümlerinin yeni turu artık Google Play Store'a giden yolda ve erişimi olanlar indirebiliyor. Şimdi "BlackBerry Hub + Hizmetleri, BlackBerry Klavye, Kişiler, Takvim, Hub, Notlar ve Görevler" uygulamalarının güncellemelerini görüyoruz. Ne yazık ki, değişiklik günlüğüne baktığımızda önceki sürümlerin notları var, bu nedenle yenilikler veya bu güncellemede ele alınmış olabilecek hiçbir ipucu yok. Fakat Beta Programına kayıtlı kullanıcılardan gelen bilgilere göre "BlackBerry Klavye" uygulamasında oldukça ilginç ve müthiş yeni ilaveler var!

[Resim: AkOg8L.jpg]

Her durumda güncellemeler var. Yalnızca uzun süre önce beta sürümlerine kaydolanlar erişebiliyor. Genel olarak, beta sürümleri ayın ortalarında yayınlanır ve ardından ay sonlarında tüm kullanıcılara dağıtılmaya başlar. Dolayısıyla beta grubunun bir parçası değilseniz, sorun değil. Güncelllemeler tüm kullanıcılar için indirilmeye sunulduğunda, yeni özelliklerden sizde faydalanabileceksiniz. Beta sürümlerine erişiminiz varsa ve düzeltilen herhangi bir şeyin olup olmadığını konu altında paylaşabilirsiniz.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi