Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry Hub+ Beta Topluluğu (Forumu) Kapanıyor!
09.05.2020, 19:15 (Bu konu en son: 10.05.2020 Tarihinde, Saat: 14:49 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry Hub+ Beta Topluluğu (Forumu) Kapanıyor!
[Resim: h7TNiY.jpg]

BlackBerry Hub + Beta Topluluğu (Forumu) önümüzdeki hafta kapanacak.

Temmuz 2018'de BlackBerry, BlackBerry Beta Bölgesinden uzaklaştı ve Centercode'daki kişilerle yeni bir beta programı başlattı. Şimdi, bu topluluğun üyelerine yeni bir e-posta gönderilmesi de sona erme zamanını belirtiyor. (BlackBerry, bu bildirimin yalnızca BlackBerry Hub+ Beta programlarıyla ilgili olduğunu ve Enterprise için olanlar gibi diğer BlackBerry Beta Programlarının hiçbirini etkilemeyeceğini açıklığa kavuşturmuştur. Bunlar Codecenter aracılığıyla sürdürülmeye devam edecek.)

Merhaba!
Gelecek hafta bu beta topluluğunu kapatacağımızı paylaşmak için bugün yazıyoruz. Son 2 yılda burada bizimle vakit geçirmiş herkese teşekkür etmek istiyoruz. Geri bildirimleriniz bültenlerimizde büyük bir fark yarattı. Mevcut süitimizin kalitesini ve özelliklerini şekillendirmeye yardımcı oldu. Bu beta programında yer alan BlackBerry uygulamalarının Google Play'de beta sürümleri bulunmaya devam edecek! Google Play uygulamasındaki bir uygulamanın sayfasında bulunan uygun bağlantıyı tıklayarak tek tek uygulamalar için Beta testine Katıl veya Bırak seçeneğini belirleyebilirsiniz. Google Play uygulamasındaki (her uygulamanın sayfasında) Geliştiriciye özel geri bildirim bölümünden gönderilen tüm geri bildirimleri almaya ve izlemeye devam edeceğiz. Ayrıca, bbappsupport@blackberry.com adresine de geri bildirim gönderebilirsiniz. Bu toplulukta bize katıldığınız için tekrar teşekkür ederiz! Sizi çevrimiçi olarak sosyal medya kanallarımızda ve diğer forumlarda görmeye devam edeceğiz.

BlackBerry Beta Ekibi


Doğal olarak, BlackBerry Hub + Centercode beta topluluğunun kapatıldığını görmek hayal kırıklığı yaratıyor ancak e-postada belirtildiği gibi, beta sürümleri devam edecek ve Google Play Store'den geri bildirim alınacak.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi