Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry Hız Kesmiyor!
21.07.2016, 11:23 (Bu konu en son: 21.07.2016 Tarihinde, Saat: 11:40 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry Hız Kesmiyor!
[Resim: 5Vj4oD.jpg]

Kanadalı firma, bildiğiniz gibi son bir yıldır Android işletim sistemi üzerine yoğunlaşmış durumda. BlackBerry istediği konuma bir türlü gelemese de denemekten asla vazgeçmiyor. BlackBerry Güvenlik Zirvesinde de yaptığı anlaşma ve açıklamalar ile adeta yerinde duramıyor.

Daha önceki haberlerimizde; Neon, Argon ve Mercury kod adlarına sahip modelleri piyasaya süreceğinden bahsetmiştik. John Chen'de güvenlik zirvesinde önümüzdeki hafta bu cihazlar ile ilgili bilgiler paylaşacağını belirtti. Tabi söz konusu yeni modelleri öncelikle kendi içerisinde kesinleştirmesi gerekiyor. BlackBerry şimdi kolları sıvamaya hazırlanıyor olabilir. Gelen bilgilere göre, Alcatel ile işbirliği içerisine gireceği yönünde. Cihazların üretimi konusunda bir çeşit partnerlik gündeme gelebilir. Ancak henüz bu konuda resmi bir kanıt yok. BlackBerry'nin ABD hükümetinin önemli bölümleri ile yaptığı anlaşmalar, 3 yeni cihazı piyasa sürecek olmasından anlıyoruz ki; BlackBerry başarısız olsa da asla vazgeçecek gibi görünmüyor.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

E-Posta: erkan@bbturk.com
BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


'BlackBerry Hız Kesmiyor!' Konusunu Paylaş

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi