Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry Hakkında Bilmeniz Gereken Beş Önemli Bilgi!
16.12.2016, 02:23 (Bu konu en son: 16.12.2016 Tarihinde, Saat: 10:40 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry Hakkında Bilmeniz Gereken Beş Önemli Bilgi!
[Resim: 77vGYr.png]

Geçtiğimiz günlerde, Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. duyurmuştu.
BlackBerry'nin yazılım eksenindeki başarısını ve nereye gittiğini gerçekten görmeye başladık. Yine de iyi planlanmış ve paylaşılan planlarına rağmen, BlackBerry'nin tam olarak neye sahip olduğu ve nereye gideceği konusunda yanlış anlaşılmalar var. Bu yanlış anlaşılmaları gidermek için, "Inside BlackBerry" blogunda; "Herkesin Yeni BlackBerry Hakkında Bilmesi Gereken Beş Şey" başlıklı yeni bir haber yayınlandı. BlackBerry'yi son birkaç aydır takip eden herkes için buradaki hiçbir bilgi şaşırtıcı olmayacak. Ancak BlackBerry, marka algılamasını değiştirmeye devam etmesinden dolayı daha fazlasını görmek istiyor.BlackBerry Cihazları Üretilmiyor
Şirketin kendi içinde donanım gelişiminden uzaklaştığı doğru. Fakat bu mobil cihazlardan vazgeçtiğimiz anlamına gelmiyor. Donanımımızı geliştirmek ve dağıtmak için güvenilir ortaklarımızı zaten kullanıyoruz. Güvenlik ve üretkenliği destekleyen yazılımlar sunmaya devam edeceğiz. Bir cihaz doğrudan tarafımızdan üretilmese bile; güvenlik akıllarımız, güvenin donanım kökeni, düzenli ve zamanında yamalar vb. unsurlar yoluyla hala geçerlidir.

BlackBerry'nin Android'i Her Zamankinden Daha İyi
İlk güvenli Android akıllı telefonumuz PRIV'ı piyasaya sunduğumuz sırada amacımız, Android gizliliği ve üretkenliği için çıtayı belirlemekti. Bunun daha fazlasını yaptık. En yeni sürümümüz DTEK60, mükemmel değerlendirmeler aldı ve DTEK50 gibi herhangi bir kurumsal dağıtım için ideal bir seçimdir. DTEK gizlilik uygulaması ve QuadRooter gibi güvenlik açıklarının hızlı bir şekilde eklenmesi gibi araçlar sayesinde, kullanıcılarımız verilerinin risk altına girmesinden endişelenmeye asla gerek duymazlar. Aylık yazılım güncellemelerimiz sayesinde BlackBerry'nin Android'i kullanması sürekli gelişiyor.

BlackBerry 10'u Hâlâ Destekliyoruz
BlackBerry 10'un kurumsal müşterilerimiz için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Onu destekleme konusunda kararlıyız. Bu yüzden geçtiğimiz günlerde BB10'u en yüksek güvenlik standartlarına getiren ve piyasaya sürülmesi için BlackBerry 10.3.3'ü duyururken sertifika yönetimini de geliştirdik. İnsanların BlackBerry 10'u işyerinin dışında kullandıklarını da unutmadık.
BlackBerry 10 için WhatsApp desteği 2017 yılına kadar uzatılmıştır. Web tabanlı Facebook yenilememiz yerli uygulamayla aynı şekilde çalışır ve yorum yanıtları, gönderi yüklemesi gibi yeni özellikler sunar. Son olarak, BlackBerry 10'un Siri'ye ve Google Asistan'a olan cevabını bilmeyenler için BlackBerry Assistant'a göz atın. Bu güçlü, ses kontrollü organizasyon yardımcısı, tanınmış Wolfram Alpha motoruyla çalışır ve her biri diğerlerinden daha zorludur (PRIV ve DTEK50 / 60 kullanıcılarının tümünün Google Assistant'a erişebildiğini unutmayın)


Yazılımımız Verimlilik Yolunda Gidiyor
BlackBerry Klavye, BlackBerry Hub ve onunla ilişkili uygulamalar genellikle BlackBerry cihazları hakkındaki en iyi özelliklerden biri olarak gösterilmiştir. İster Android'de, ister BlackBerry 10'da olsun; üretkenlik paketimiz kesintisiz, sezgisel ve tutarlı bir deneyim sunar. Bir Facebook, Twitter ve Gmail gibi geniş bir uygulama yelpazesiyle kolayca bütünleşir. BlackBerry bu paketi Android'de bir abonelik hizmeti olarak piyasaya sunduğundan beri, binlerce eleştiri aldı ancak BlackBerry Android cihazlarındaki bu özellikler gerçekten çok seviliyor.

Güvenlik ve Güvenilirlik Yaptığımız En İyi Şeyler
BlackBerry, hassas kurumsal verileri koruyan uzun bir geçmişe sahiptir ve yazılımımız piyasadaki en güvenli modellerden biridir. 80'den fazla güvenlik sertifikamız var. Herhangi bir mobil satıcımızın çoğu da bunu kanıtlamaktadır. Ancak güvenlik, yapmamız gereken tek şey değil; tabi ki cihazlarımız güvenilirlik için üretilmiştir ve üstün pil ömrü, ileri teknoloji donanım ve mükemmel bağlantı sunar. Birçok kişinin hala BlackBerry Passport'u kullanmasının bir nedeni var ve DTEK60'ın övgü almasının sebebi de budur.

BlackBerry için yapılan en büyük değişiklik dahili olarak gerçekleştirilmiş durumda ve telefonun ötesine bakamayan kullanıcılara, şirketin parlak bir geleceği olduğunu ikna etmekle kalmış durumda. John Chen'in de belirttiği gibi; "Bu bir dönemin sonundan ziyade, yeni bir bölümün başlangıcıdır."Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi