Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry Good Dynamics SDK Geliştiriciler Zirvesi!
24.09.2016, 13:32 (Bu konu en son: 24.09.2016 Tarihinde, Saat: 15:23 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry Good Dynamics SDK Geliştiriciler Zirvesi!
[Resim: gXbJE5.png]

Kanadalı firma, Good Dynamics SDK Geliştiricileri için bir zirve yapacak. Eğer bir geliştiriciyseniz ve BlackBerry Good Dynamics SDK ile çalışıyorsanız, bu haber sizi ilgilendiriyor. BlackBerry 17 Kasım'da gerçekleşecek BlackBerry Geliştirici Zirvesi Good Dynamics SDK'i duyurdu.

BlackBerry Geliştirici Zirvesi:
BlackBerry Developer Zirvesi'ne katılmak ve Good Dynamics SDK ile hands-on deneyimi elde etmek için takvimi bu tarihe işaretleyin. Bu etkinlikte iş kullanıcıları için gerçek zamanlı olarak çalışacak zorlayıcı mobil uygulamalar oluşturmak mümkün olacak. Güvenli uygulamalar devlet sınıfının gelişimi hakkında daha fazla bilgi ve BlackBerry uzmanları tanışmanıza imkan olacak. Daha hızlı uygulama geliştirme yararlanarak out-of-the-box devlet seviyesinde güvenlik ve ortak hizmetler çerçeveleri için BlackBerry uzmanları ile işbirliği yapmanıza olanak sağlanacak. En yeni özellikleri ve BlackBerry yazılım platformu yetenekleri ile geliştirilmiş olan Geliştirici Zirvesine bırakacak.

Bu zirve New York'ta gerçekleşiyor ve saat 08:30'da olacaktır. Daha detaylı bilgi sonra açıklanacaktır. Şimdilik geliştiriciler, zirvenin tarihini not almayı unutmamalıdırlar.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi