Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry, Gartner'ın UEM Araçlarında Lider Olarak Tanındı!
30.07.2018, 11:37 (Bu konu en son: 31.07.2018 Tarihinde, Saat: 10:49 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Erkan KARACAOĞLU.)
Yorum: #1
BlackBerry, Gartner'ın UEM Araçlarında Lider Olarak Tanındı!
[Resim: b66BkG.jpg]

BlackBerry Limited birleşik uç nokta yönetimi araçları için 2018 Gartner Magic Quadrant'ta küresel bilgi teknolojisi endüstrisi alanında araştırma ve analiz alanında lider olan Gartner Inc. tarafından Liderler çeyreğinde yer aldığını duyurdu. Magic Quadrant, birleşik uç nokta yönetimi (UEM) pazarında satıcılar için vizyonun yürütülmesini ve eksiksizliğini değerlendirir.
BlackBerry, bu yıl Liderler çeyreğinde yer alacak beş UEM satıcısından biriydi.

BlackBerry Kurumsal Ürünler Genel Müdür Yardımcısı, Billy Ho;
"İster varlıklarınızı takip etmek ve izlemek için akıllı sensörler kullanan bir filo müdürü olun, isterse yüksek kaliteli bakım sunmak için hasta ve personel verilerinin etkileşimli ve basit ekipmanla etkileşimine dayanan bir hastane yöneticisi... BlackBerry'nin Kurumsal Ürünleri'nden EVP, IoT cihazlarının işletilmesi hızla tüm sektörlerdeki işletmeler için yeni norm haline geliyor. İşletmeler, BlackBerry UEM platformundan yararlanarak, günümüzün hiper bağlantılı dünyasında ihtiyaç duyulan gerekli uyum, gizlilik ve güvenliği sağlarken; çok çeşitli ve bağlı aygıtları tek bir konsoldan yönetebilir." dedi.

Gartner, araştırma yayınlarında tasvir edilen herhangi bir satıcıyı, ürünü veya hizmeti desteklemez ve teknoloji kullanıcılarına yalnızca en yüksek dereceleri veya diğer atamaları olan satıcıları seçmelerini önermez. Gartner araştırma yayınları Gartner'ın araştırma örgütünün görüşlerinden oluşmaktadır ve gerçek ifadeler olarak yorumlanmamalıdır. Gartner bu araştırma ile ilgili olarak, ticari bir satılabilirlik ya da belirli bir amaca uygunluk da dahil olmak üzere, açık ya da ima edilen tüm garantileri reddeder.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi