Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry, Gartner İçerik İşbirliği Platformlarında Yüksek Puan Aldı!
30.09.2017, 13:09 (Bu konu en son: 02.10.2017 Tarihinde, Saat: 14:07 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry, Gartner İçerik İşbirliği Platformlarında Yüksek Puan Aldı!
[Resim: rJVqn1.png]

BlackBerry Limited, global bilgi teknolojisi endüstrisinde önde gelen araştırma ve analiz sağlayıcısı Gartner tarafından, "Şirket İçerik İşbirliği Platformları için Kritik Yetenekleri" Raporunda iki kullanım evresindeki en yüksek puanı aldı. Bu BlackBerry'nin geçen ay yayınlanan Gartner'ın Yüksek Güvenlikli Taşınabilirlik Yönetimi için Kritik Yeteneklerde altı alanda en yüksek puanı aldığı haberi üzerine geldi. Gartner'ın yeni raporu, BlackBerry Workspaces de dahil olmak üzere 13 tedarikçi firmanın içerik işbirliği çözümlerini değerlendirdi ve puanladı. BlackBerry, BlackBerry Workspaces çözümü için İşgücü Verimliliği ve Merkezi İçerik Koruma alanında en yüksek puanı aldı. BlackBerry ayrıca Genişletilmiş İşbirliği ve Hafif İş Akışı'nda en yüksek ikinci puanı aldı.

BlackBerry Kurumsal Ürünlerin Yürütme Başkan Yardımcısı, Billy Ho;
"Dağıtılmış bir işgücü arasındaki içerik işbirliği, herhangi bir modern işletmede önemli bir araçtır. Güvenli işbirliği yıllardır çok sıkı kurallara bağlı sektörler için bir öncelik olmuştur. BlackBerry Workspaces Güvenli İşbirliği Paketinin, her kuruluş için artık şart olduğunu gösterdi"dedi.

Günümüzün dijital iş yerinde kurumsal çalışanlar, harici tedarikçiler, iş ortakları ve müşteriler ile birlikte sanal olarak birbirleriyle işbirliği yapmaya ihtiyaç duyuyor ve şirket içeriğine birden fazla cihaza erişmeyi, bunları düzenlemeyi ve paylaşmayı içeriyor. BlackBerry Workspaces, bu dahili ve harici ortak çalışanların bunu sadece herhangi bir mobil veya masaüstü cihazdan güvenli bir şekilde yapmalarını sağlar.

BlackBerry Workspaces - Fikirlerin Güvende:


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi