Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry, FedRAMP Yetkilendirmesini Aldı!
16.05.2020, 20:17 (Bu konu en son: 19.05.2020 Tarihinde, Saat: 14:30 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry, FedRAMP Yetkilendirmesini Aldı!
[Resim: T76Plj.jpg]

BlackBerry Limited, BlackBerry Government Mobility Suite'in Federal Risk ve Yetkilendirme Yönetimi Programı (FedRAMP) yetkisini aldığını duyurdu. ABD kurumları için özel olarak geliştirilen bulut tabanlı bir uç nokta yönetimi çözümü olan BlackBerry Government Mobility Suite, ister gizli ister aktarılmış olsun hassas verileri korur ve devlet kurumu güvenlik duvarlarının arkasındaki uygulamalara güvenli tarama ve erişime izin verir.

BlackBerry Government Solutions Başkanı, Admiral Bob Day;
"Federal müşterilerimize BlackBerry Government Mobility Suite FedRAMP onaylı bulut hizmetini sunmaktan gurur duyuyoruz. Bir FedRAMP yetkilendirmesi, Federal kurumlara ve yüklenicilere federal verileri işlemek için gereken zorlu siber güvenlik yeteneklerini ve süreçlerini karşılamak için bir bulut çözümüne güvenilebileceği konusunda huzur veriyor. Bu çalışanların ABD hükümetinin işlerini her yerden ve herhangi bir cihazdan yürütmek için verimli çalışabilmelerinin yanı sıra güvenli bir şekilde iletişim kurabilmeleri ve işbirliği yapabilmeleri anlamına geliyor." dedi.

BlackBerry Government Mobility Suite, Federal kurumların şirket içi ekipmana sahip olma, işletme ve sürekli yeniden sermayelendirme ihtiyacını ortadan kaldırır. Ayrıca, BlackBerry Government Solutions ABD merkezli ve ABD vatandaşı Güvenlik Operasyonları ve Uyumluluk ekipleri, FedRAMP sürekli izleme ve düzeltme programını yöneterek Ajansların mobilite programlarının Federal siber güvenlik gereksinimlerini karşılamasını sağlamak için harcadıkları zamanı azaltacaktır. FedRAMP onaylı uç nokta yönetimi bulut çözümü artık FedRAMP'ın Pazarında listelenmiştir. BlackBerry'nin FedRAMP onaylı bulut ürünleri portföyünde BlackBerry AtHoc kriz iletişimi ve BlackBerry Protect herşey dahil-tabanlı uç nokta güvenlik çözümleri de bulunur. BlackBerry bugüne kadar Enerji Bakanlığı, İç Güvenlik Bakanlığı, Tüketici Mali Koruma Bürosu, Ulusal Bilim Vakfı ve Personel Yönetimi Ofisi dahil Federal kurumlardan 14 İşletme (ATO) yetkisi aldı.

BlackBerry Government Mobility Suite ve şirketin dünya genelindeki devlet kurumlarını güvence altına alma çalışmaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi