Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry Enterprise Service Güncellendi!
01.07.2016, 17:55 (Bu konu en son: 02.07.2016 Tarihinde, Saat: 15:31 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Erkan KARACAOĞLU.)
Yorum: #1
BlackBerry Enterprise Service Güncellendi!
[Resim: NENb6P.jpg]

BlackBerry Enterprise Service 12 son sürümü için, bir yükseltme paketi bugün yayınlandı. Yayınlanan güncelleme ile BE12.5 sürümüne yükseltildi. Kurumsal mobil cihazları yönetmek için yeteneğinizi artıracak BES12.5 güncellemesi ile BlackBerry yönetim konsolunda, lisans, ve Dynamics gibi yeni özellikler ekledi.

Güncelleme ile :

Kontrol konsolu özelliği sayesinde IOS cihazlar için artık yönetim konsolunda, kullanıcı bilgileri sayfasında (Üye Bilgileri) iOS cihazlar için kullanılabilir güncellemeleri görebilileceksiniz.

Güvenlik denetim günlüğü yönetimi sayesinde: Güvenlik denetim günlüğü etkin>Ayarlar> Altyapı> Denetim Yapılandırma (Ayarlar> Altyapı> Denetim konfigürasyonu) kullanılarak yapılandırılabileceksiniz. Bir .csv dosyasına güvenlik denetim günlüğünü verebilirsiniz.

Uygulama kategorilerini kullanma özelliği ile: Eğer uygulama listesine eklemek ve kategoriye göre uygulamaların listesini filtre uygulamaları için kategoriler oluşturabileceksiniz. Kullanıcının uygulaması - Android ve iOS cihazlar için uygulamalar listesinde kategoriler halinde düzenlenmiştir.

BlackBerry İşbirliği Service görüntüle özelliği ile: Menü Ayarlar> Altyapı> BES12 örnekleri (Ayarlar> Altyapı> BES12 örnekler) menüsü sayesinde BlackBerry İşbirliği Servisi durumunu görüntüleyebilirsiniz. BlackBerry İşbirliği Servisi çalışan veya durdurulmuş ve BlackBerry İşbirliği Servisi hangi sürümünün yüklü olduğu yada olmadığı hakkında bilgi verir.

E-posta şablonları: Artık e-posta şablonları ve metni biçimlendirmek ve kurumsal imaj eklemenize olanak veriyor. Aktivasyon aletlerinin bildirimleri oluşturmak için HTML editörü kullanabilirsiniz.

Uyum profillerindeki cihazlar için geliştirilmiş bir ortam kullanma: Şimdi önceden belirlenmiş bir süre için BES12 ile temas olmamış cihazlar için, kurulan gereksinimlerini karşılamaksını belirtebilirsiniz. Ayrıca uyum profiller için işletim sistemleri ve cihaz modellerinde sınırlı sürümleri listeden eklemek eylemi seçebilirsiniz.

Samsung KNOX cihazlar için yönetim sertifikaları ile : BES12 Samsung KNOX cihazlarının doğruluğunu ve bütünlüğünü doğrulamasına çağrı gönderecek şekilde sertifika kullanabilirsiniz.

Çalışma uygulamaları için Android basitleştirilmiş yönetimi ile: İş başvuruları için artık Work Android cihazlara gönderilmek üzere bir uygulama havuzuna eklemek için gereklidir. Google BES12 abone olursanız, başka herhangi bir Android cihaz üzerinde yanı sıra, çalışma birimi için Android'de başvurusunu yapabilirsiniz.

Konsol ayarları ile: BES12 Yönetim Konsolu renk düzenini değiştirebilirsiniz.
İlgili dizinler ve gruplar için kimlik çıkarma koruma güçlendirilmesi: İlgili gruplar dizin ayarlarını yapılandırarak "zaman ile silme" kimliğini korumak için seçebilirsiniz. Kimlik kaldırma korunması kullanıcı verileri ya da cihaz BES12'den kaldırılır kaydetmeden önce iki ardışık saat döngüsü gerektirir. Bu özellik sayesinde dizin çoğaltma, gecikme ve ortaya çıkabilecek beklenmedik kaldırılmaları, önlemeye yardımcı olur.

Güvenli EMM Suites yararlanma: Güvenli EMM Suites fırsatları EMM ve Dynamics kullanmak için organizasyon sağlamaktadır. Bazı versiyonları da ek çözümler olarak BES12 kullanımını sağlar.

Cihaz ve karma lisans kullanıcı özelliği : Cihaz tabanlı lisanslar için kullanıcı tek bir lisans ile tek bir cihaz etkinleştirmek için izin verir. Kullanıcı tabanlı lisanslar ise kullanıcı tek bir lisans ile yedi cihazlara kadar etkinleştirmek için izin verir. Kullanıcı veya her ikisi dayalı cihazların temelinde lisans kullanabilirsiniz.

Profil : Good Dynamics BES12 sürümleri 12.4 ve 12.5 profilleri oluşturabilir, ama sadece BES12 sürüm 12.5 örnekleri arasında iyi Dynamics profillerini okuyabilir. Good Kontrol Management Server içerdiği cihazı, etkilemez.

Dynamics Nesil Erişim Tuşları ile : Eğer BES12 ve Dynamics bağlarsanız, BES12 aktive olmayan cihazlar için parola oluşturmak için bir denetim girmeniz gerekmez. Sadece BES12 kullanıcı eklemesi ile oradan bir erişim anahtarı oluşturabilirsiniz.

Çalışan uygulamaları : Dynamics uygulama cihazınızda yüklü olduğu zaman, uygulamalarda çeşitli eylemler gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcı cihazı kaybederse Örneğin, uygulama verilerini kaldırabilirsiniz.

Dynamics desteği ile cihazlar için kullanıcı sertifikaları gönderme: Eğer BES12 ve Dynamics birbirine bağlarsanız, Dynamics desteği ile cihazlar için, bir kullanıcı hesabına istemci sertifikasını ekleyebilir veya kullanıcıların Self Servis Konsolu BES12 sertifika ekleyebilirsiniz.

Kullanıcı Kontrol ekleme yeteneği kapatma: Kullanıcılar, kullanıcıların BES12 oluşturulan ve yalnızca BES12 ve Dynamics kontrol arasında senkronize edilir. Kullanıcıların, kullanıcı BES12 yaratmadan emin olmak için kontrol oluşturulur. Bu sayede kullanıcıları oluşturma yeteneği devre dışı bırakabilirsiniz.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi