Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry Enterprise Mobility Yazılımı iOS 11'i Destekleyecek!
23.08.2017, 16:08 (Bu konu en son: 23.08.2017 Tarihinde, Saat: 17:07 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry Enterprise Mobility Yazılımı iOS 11'i Destekleyecek!
[Resim: r2nPZz.png]

Kanadalı firmanın, BlackBerry Enterprise Mobility yazılımı lansman gününde iOS 11'i destekleyecek. Apple, iOS 11'i kitlelere çıkarmaya hazırlanırken, Apple hizmetleri ile değerli olanların da hazırlıklı olması ve kesinlikle BlackBerry içermesi gerekir. Inside BlackBerry Blogunda açıklandığı gibi Apple, iOS 11'i resmi hale getirince, BlackBerry UEM, BlackBerry Dynamics ve BlackBerry Work gibi tüm BlackBerry verimlilik uygulamaları iOS 11 uyumluluğu ile hazır olacak.

Eylül ayında, Apple mobil işletim sisteminin yeni sürümü olan iOS 11'i piyasaya sürecek. Herhangi bir önemli güncellemede olduğu gibi; iOS 11'de yeni işletim sisteminde, mobil çalışanları desteklemek ve iş uygulamalarınızın uyumlu ve veri güvenliğini sağlamak için üstesinden gelmek zorunda kalacağı zorlukları ortaya koyacaktır.

BlackBerry Kurumsal Yazılım Ürün Pazarlama Direktörü, Chris Hazelton:
"İyi haber, BlackBerry Enterprise Mobility Suite'in, Apple'ın güncellemesi için zaten hazırlanmış olması ve IT departmanınızın iOS 11'in son kullanıcı donanımlarını ve kurumsal özelliklerini desteklemesini kolaylaştırdık. Temel BlackBerry uygulamalarımız, iOS 11'in yayınlanmaya başladığı andan itibaren App Store'da güncellenecek ve kullanıma sunulacaktır. Portföyümüz, temel MDM'nin ötesine geçerek, en zorlu güvenlik gereksinimlerini karşılamaya yardımcı olan, hareketliliğe katmanlı bir yaklaşım sağlayarak BlackBerry UEM'deki tek bir konsoldan geliyor. Lansman günü kurumsal mobilitedeki öncülüğümüzü vurgulayan, dünya standartlarındaki konteynırlaştırma, zengin uygulamaya özgü politikalar, üstün dosya güvenliği, kurumsal sınıf verimliliği ve çeşitli esnek çözüm portföyümüzle; iOS 11'i destekleyeceğiz. iOS kullanıcıları için kurumsal çevre içinde ve dışındaki gerçek veri güvenliği ve verimliliğini sağlamaya devam ettiğimizden, portföyümüzün tamamına hazır hale getiriyoruz."dedi.

iOS 11 Özellikleri
Hem iPhone hem de iPad cihazlarında iOS 11'in özellikleri ve geliştirmeleri, bölünmüş görünümlü çoklu görev, Apple Kalem ile daha iyi entegrasyon ve yeni bir dosya uygulaması içerecek. Diğer özellikler arasında Siri'nin ses ve zekası, Apple Pay'ı kullanarak arkadaşlarınıza ödeme yapma olanağı, fotoğraf ve kamera uygulamaları için yeni profesyonel yetenekler bulunuyor.

Geliştiriciler için Apple iki yeni özellik ekledi.
Birincisi CoreML; daha akıllı uygulamalar yaratmayı kolaylaştıran aygıt içi makine öğreniminin entegrasyonunu sağlar.
İkincisi; geliştiricilerin gerçek dünyadaki sahneleri ve sanal içeriği harmanlayan uygulamalar oluşturmak için kullanabilecekleri geliştirilmiş bir gerçeklik kitidir. Kısacası, tüketicilere ve iş kullanıcılarına hitap eden ve hemen yeni sürüme geçmek isteyecek pek çok şey olacak.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi