Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry DTEK50 ve DTEK60 Güvenlik Güncelleştirmelerini Almaya Başlıyor!
11.02.2018, 15:57 (Bu konu en son: 12.02.2018 Tarihinde, Saat: 15:46 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Erkan KARACAOĞLU.)
Yorum: #1
BlackBerry DTEK50 ve DTEK60 Güvenlik Güncelleştirmelerini Almaya Başlıyor!
[Resim: 3E7gR2.jpg]

BlackBerry DTEK50 ve BlackBerry DTEK60; her ikisi de unutulmuş Android destekli BlackBerry modelleri haline geldi. TCL tarafından üretilen ve BlackBerry yazılımı sunan her iki cihaz BlackBerry KEYone ve BlackBerry Motion tarafından gölgelenmiştir. Bu iki cihaz yeni gelen modeller ile unutulmuş olmasına rağmen, Şubat Android güvenlik güncelleştirmesini almaya başlıyor. DTEK50 veya DTEK60 cihazınızda güncellemenin bulunduğuna dair bildirim aldıktan sonra bir Wi-Fi şebekesine bağlanın. Ayrıca, güncelleme işlemine devam etmeden önce pilinizin tamamen şarj edilmiş olduğundan emin olun. Güncellemeler OTA olarak gönderiliyor ve 100MB üzerinde bir boyutta oluyor. Bu güncelleştirmede hata düzeltmeleri ve diğer iyileştirmeler var. Yeni yazılım versiyonu AAU660 numaralı olarak görünüyor. Şu anda iki modelin kilitli olmayan sürümleri, güncellemeyi almak için birinci sırada yer alıyor.

BlackBerry destek sayfasına göre, Aralık ayında DTEK50 ve DTEK60'ın güncellenmesi için daha önce yapılmış bir girişim başarısız oldu. "Bazı durumlarda mevcut güncelleme yüklenmez, kullanıcıya güncelleme ekranında Wi-Fi veya Doğrulama Başarısızlığı şeklinde bekleyen bir ileti görüntülenir." Umarım yeni dosyalar gönderilirken böyle bir sorun olmayacaktır. "Wi-Fi Bekleniyor" veya "Doğrulama Başarısız" mesajlarını alırsanız, BlackBerry destek sayfası, denemek isteyebileceğiniz bir geçici çözümü listeler.Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. tıklayıp o siteye gidebilirsiniz.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
11.02.2018, 20:29
Yorum: #2
Cvp: BlackBerry DTEK50 ve DTEK60 Güvenlik Güncelleştirmelerini Almaya Başlıyor!
Darısı privin başına

Blackberry Priv Cihazımdan BT App ile Gönderildi.

PIN: erhando
Cihaz geçmişi: Bold 9000, Bold 9700, Bold 9790, Curve, Passport Se ve Priv
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi