Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry, Cylance'i 1.4 Milyar Dolara Satın Aldı!
18.11.2018, 14:46 (Bu konu en son: 19.11.2018 Tarihinde, Saat: 11:33 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry, Cylance'i 1.4 Milyar Dolara Satın Aldı!
[Resim: P1vBO6.png]

BlackBerry, siber güvenlik ve yapay zeka konusunda uzman olan Cylance'nin satın alındığını ve hizmetlerinin hem UEM hem de QNX ile hemen entegre edileceğini duyurdu. Cylance yapay zeka, algoritmik bilim ve makine öğrenimini, sabit uç noktalara bilinen ve bilinmeyen tehditleri öngörme ve önleme konusunda son derece etkili olduğunu kanıtlamış olan siber güvenlik yazılımına uygulamada bir öncüdür. Hızlı büyüyen şirket, son noktasında yer alan, hem çevrimiçi hem de kapalı olarak çalışan ve çalışmak için minimum bellek ve güç gerektiren gelişmiş ve hafif bir aracıyla pazar lideri haline gelmiştir. 2012 yılında kurulan Cylance, Fortune 500'ün % 20'sinden fazlası dahil olmak üzere 3.500'den fazla aktif kurumsal müşteriden yüksek oranda gelir elde etmektedir.

BlackBerry İcra Kurulu Başkanı ve CEO'su John Chen;
“Cylance'ın yapay zeka ve siber güvenlik alanındaki liderliği, özellikle tüm portföyümüzü, UEM'i ve QNX'i hemen tamamlayacaktır. Ekibimize katılmaları ve yeni kombine uzmanlığımızdan faydalanmaları bizi çok heyecanlandırdı. Cylance'ın yeteneklerini gizlilik, güvenli mobilite ve gömülü sistemlerdeki güvenilir avantajlarımıza eklemenin BlackBerry Spark'in Nesnelerin Kurumsallığını gerçekleştirmesi için vazgeçilmez kılacağına inanıyoruz." dedi.

Cylance Inc. Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su, Stuart McClure;
"Müşterilerimizin, ekiplerimizin ve teknolojilerimizin BlackBerry'nin küresel erişiminden anında yararlanabileceği, yeni nesil uç nokta çözümlerinde son derece yetenekli siber güvenlik işgücümüz ve pazar liderliğimiz, BlackBerry'de mükemmel bir uyum sağlayacak. Gelişmiş teknolojimizi tek bir platform sunacak şekilde uyarlamak için BlackBerry'nin mobilite ve güvenlik güçlerinden yararlanmaya istekliyiz." dedi.

Gartner'a göre son zamanlardaki Nesnelerin İnterneti Omurga Araştırması'nda güvenlik: IoT'nin başarısı (%35), gizlilik endişeleri (%25) ve potansiyel riskler ve yükümlülükler (%25) en üst beşte de en üst düzey engel olarak gösterildi.

Cylance - ThinkBeyond:


Cylance
Cylance, kuruluşların uç nokta güvenliğine nasıl yaklaştıklarını değiştiren, önleyici, önleyici güvenlik ürünlerini ve akıllı, basit, güvenli çözümleri sunmak için yapay zeka geliştirir. Cylance, en kötü şöhretli ve gelişmiş siber güvenlik saldırılarıyla mücadele etmek için teşebbüs genelinde tam spektrum tahmini tehdit önleme ve görünürlük sağlar. AI tabanlı kötü amaçlı yazılım önleme, tehdit avı, otomatik algılama ve yanıtlama ve uzman güvenlik hizmetleriyle, Cylance personelin iş yükünü veya maliyetlerini arttırmadan uç noktayı korur. Buna Safe of Science diyoruz. Daha fazla bilgiyi Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. adresinde bulabilirsiniz.

BlackBerry Spark Platformu
BlackBerry Spark, herhangi bir son nokta arasında güvenilir bağlantılar oluşturacak ve kaldıracak EoT için yeni nesil güvenli bir yonga-arası iletişim platformudur. Otomobillerde ISO 26262 gibi ultra güvenlik ve endüstriye özel güvenlik sertifikaları için tasarlanan BlackBerry Spark, verilerin her zaman olduğundan emin olmak için FIPS onaylı, uygulama düzeyi, AES 256bit şifrelemesini içeren şirketin derin teknoloji portföyünden yararlanacak korumalı. BlackBerry Spark, kuruluşların sıkı çok uluslu düzenleme gereksinimlerine uymalarını sağlar. Aslında BlackBerry, hem iOS hem de Android için Ortak Kriterler EAL4 + elde etmek için piyasadaki en yüksek güvenlik düzeyini sunan tek EoT platform sağlayıcısıdır. BlackBerry, işlemin beklenen kapanmasından sonra Cylance'nin BlackBerry Limited'de ayrı bir iş birimi olarak çalışmasını bekler.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi