Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry COO “Marty Beard” İstifa Ediyor!
20.11.2017, 00:50 (Bu konu en son: 20.11.2017 Tarihinde, Saat: 23:08 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Erkan KARACAOĞLU.)
Yorum: #1
BlackBerry COO “Marty Beard” İstifa Ediyor!
[Resim: NOJkgP.jpg]

Marty Beard; BlackBerry'deki COO (Chief Operating Officer )'dır. Pazarlama, Stratejik ve Uygulama Ortaklığı, Fiyatlandırma, Kurumsal Destek ve Kalite, e-Ticaret Satışları ve Güvenlik Evanjelizi gibi önde gelen çapraz işlevsel operasyonlardan sorumludur. Marty daha önce, müşteri hizmetleri için bulut uygulamalarının bir yazılım ve servis sağlayıcısı olan LiveOps Inc.'in Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO görevini üstlendi. Sybase Inc.'in mobil mesajlaşma ve mobil ticaret birimi olan Sybase 365'in Başkanı ve Oracle Corp'daki e-Ticaretten Sorumlu Başkan Yardımcılığı yapmıs, B.A. UC Berkeley'den ve Georgetown Üniversitesi'nden MBA derecesi almıştır.

2014 Temmuz ayında Marty Beard BlackBerry'ye COO olarak katıldı. Marty, BlackBerry'nin ihtiyaç duyduğu bir şeyleri getirdi. Onun sözleriyle, şirket "zeki" hale geldi ve BlackBerry hayranları onu sevdi. Marty, BlackBerry'nin John Chen yönetimindeki yeni yönetim ekibinden birkaçı gibi, kamuya açık bir yönetici olarak çalışıyordu. Şirketin iç işlerine karışmayan biriydi. Marty sık sık BlackBerry'nin kendi blogu Inside BlackBerry içerisine yazılar yazıyor, sosyal medyayı da aktif olarak kullanıyor ve hayran kitlesi ile etkileşim kurmak için zaman ayırıyordu.

Marty Beard 1 Aralık 2017 itibariyle BlackBerry'den ayrılacak. Reuters'in bildirdiği üzere, aile sağlığı konularıyla ilgilenmek üzere ayrılıyor ve başka bir iş aramaya niyetli değil. Marty Beard, BlackBerry'deki kısa süresinde oldukça etkili oldu ve şirketin ilişkilerini takip edenler için kesinlikle en sevilen taraf konumundaydı.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

E-Posta: erkan@bbturk.com
BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi