Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry, BLU Products ile Patent Anlaşması İmzaladı!
16.10.2017, 18:22 (Bu konu en son: 17.10.2017 Tarihinde, Saat: 11:17 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry, BLU Products ile Patent Anlaşması İmzaladı!
[Resim: 5GY10d.jpg]

Ağustos 2016'da BlackBerry, BLU Products Inc.'e karşı patent ihlaliyle ilgili iki dava açtığını açıklamıştı. O tarihlerde BlackBerry, BLU'nun ticari BLU mobil cihazlarında tescilli BlackBerry teknolojisini kullanan birkaç BlackBerry patentini izinsiz olarak kullandığını iddia etti. Geçen hafta BlackBerry, iki şirket arasındaki patent anlaşmazlıklarının devam etmesi yerine, BlackBerry'nin BLU Ürünleri ödemelerini içeren patent lisans sözleşmesine girdiğini açıkladı. Bu iki şirket arasındaki tüm mevcut patent anlaşmazlıklarının çözülmesine ve Birleşik Devletler'de bekleyen eylemlerin iptaline yol açacaktır. Sözleşmenin finansal yapısı BlackBerry BLU Ürünleri'nin mevcut ödemelerini kapsıyor. Sözleşmenin ek koşulları ise gizlidir.

BlackBerry Fikri Mülkiyet Lisansının Kıdemli Müdürü Jerry Gnuschke;
"BLU Ürünleri ile yapılan bu patent lisans sözleşmesine ulaşmaktan memnunuz. Bu anlaşmanın iyileştirilmesi, mobil iletişim pazarında daha fazla lisans fırsatına odaklanmamızı sağlıyor"dedi.

BlackBerry portföyü kablosuz iletişim, ağ altyapısı, akustik, mesajlaşma, kurumsal yazılım, işletim sistemleri, sanallaştırma ve siber güvenlik de dahil olmak üzere çok çeşitli teknolojileri kapsayan yaklaşık 40.000 küresel patent ve uygulama içeriyor.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi