Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry BES12 Cloud Güncellendi!
21.07.2016, 16:48 (Bu konu en son: 22.07.2016 Tarihinde, Saat: 10:19 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry BES12 Cloud Güncellendi!
[Resim: bes12.jpg]

BlackBerry, BlackBerry Enterprise Service 12 Cloud için bir güncelleme yayınladı. Gelen güncelleme ile şirket içi kurumsal mobil cihazları yönetmek için yeni özellikler ve Microsoft yönetim konsolunu yönetme yeteneğinizi artıracak birçok yükseltmeyi içeriyor.

Yönetim Konsolu
Şimdi yönetim konsolunda, kullanıcı bilgileri sayfasında iOS cihazlar için kullanılabilir güncellemeleri görüntüleyebiliyor.
Uygulama kategorilerini kullanarak, eğer uygulama listesine eklemek ve kategoriye göre uygulamaların listesini filtrelemek istiyorsanız, uygulamalar için kategoriler oluşturabilirsiniz. Android'de ve iOS tabanlı cihazlar için uygulamalar kullanıcının uygulama listesinde kategorilerde düzenlenmiştir.
Uyum profillerindeki cihazlar için geliştirilmiş bir ortam kullanın. Şimdi önceden belirlenmiş bir süre için BES12 ile temas olmamış cihazlar, kurulan gereksinimlerin karşılanmasını belirtebilirsiniz. Ayrıca uyum profilleri için işletim sistemleri ve cihaz modellerinde sınırlı sürümlerin listesi eklemek ve kullanıcı sorunu gidermek için eylem seçebilirsiniz.

Samsung KNOX cihazlar için yönetim sertifikaları. BES12'de Samsung KNOX cihazlarının doğruluğunu ve bütünlüğünü doğrulamasına çağrı gönderecek şekilde sertifika kullanabilirsiniz. Konsol ayarları ile renk düzenini BES12 yönetim konsolundan değiştirebilirsiniz.
Uygunluk cihaz aktivasyonu ve E-posta mesajları bildirimi ile artık metni biçimlendirmek ve kurumsal imaj sağlayan bir aktivasyon e-posta iletisi, şablonları ve cihaz uyumluluk bildirimi oluşturmak için HTML editörü kullanabilirsiniz. Bazı yeni şablonlar varsayılan e-postada bulunmaktadır.

İlgili dizinler ve gruplar için kimlik çıkarma ve koruma güçlendirilmesi ile dizin ilgili gruplar için ayarları yapılandırarak, silme kimliğini korumayı seçebilirsiniz. Kimlik kaldırma korunması kullanıcı verileri ya da cihazı BES12'den kaldırır. Kaydetmeden önce iki ardışık saat döngüsü gerektirir. Bu özellik nedeniyle dizin çoğaltma gecikme ortaya çıkabilecek beklenmedik kaldırılmaları önlemeye yardımcı olur.
Yerel versiyon BES12'ye geçiş ile şimdi yerel versiyon BES12 kaynak veritabanından kullanıcıları, cihazları, grupları ve diğer verileri taşıyabilirsiniz. BES12 aslı sürümü 12.5 veya daha üstü olması gerekir. BlackBerry Bağlantı Yönetim Konsolu kaynak veri tabanını yapılandırın ve sonra veri aktarımı için BES12 Bulut yönetim konsolunu kullanabilirsiniz.

E-Posta: erkan@bbturk.com
BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi