Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry AtHoc, Microsoft Teams ile Entegrasyonu Duyurdu!
10.10.2020, 20:31 (Bu konu en son: 12.10.2020 Tarihinde, Saat: 10:52 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry AtHoc, Microsoft Teams ile Entegrasyonu Duyurdu!
[Resim: QHpfwj.jpg]

BlackBerry AtHoc, Kritik Olay Yönetimi için Microsoft Teams ile Entegre Edilecek.
BlackBerry Limited, kritik etkinlik yönetimi platformu BlackBerry AtHoc'un gerçek zamanlı işbirliği platformu Microsoft Teams ile entegrasyonunu duyurdu. Artık yeni uzak iş gücü, koronavirüs salgını sırasında işlerini halletmek ve ekiplerle bağlantıda kalmak için üretkenlik araçlarını benimsediğinden, kuruluşların genişletilmiş sanal çalışma için BT ve güvenlik kuralları oluşturması gerekiyor. BlackBerry AtHoc'u entegre etmek, Teams'i kullanarak kritik olayları yöneten herhangi bir kuruluşun, bir olay meydana geldiğinde, kuruluş içindeki herkesle doğrudan Teams platformu aracılığıyla iletişime geçebilmesini, uyarı verebilmesini ve hesap verebilmesini sağlayacaktır. Halihazırda federal ve yerel hükümet, kamu güvenliği ve kanun yaptırımı, finansal hizmetler, üretim ve sağlık hizmetleri gibi birçok sektörde uygulanmakta olan BlackBerry AtHoc, hizmetin bozulmasından doğal afetlere ve endüstriyel kazalara kadar bir dizi riske karşı gönül rahatlığı sağlar. AtHoc, bir olay meydana geldiğinde operasyonel kesintinin azaltılmasına yardımcı olur ve kritik iş operasyonlarının etkilenmemesini sağlamak için kullanıcılara çalışanların ve varlıkların durumu hakkında görünürlük sağlar.

BlackBerry Güvenli İletişim Başkan Yardımcısı David Wiseman;
"Büyük bir küresel organizasyonda, zaman çok önemli... BlackBerry AtHoc ile, olay müdahale yöneticileri herhangi bir cihaz için gerektiği kadar çok uyarı ve güncelleme yayınlayabiliyor. Teams aracılığıyla olay müdahale sürecini yönetmeye yönelik bu yeni özellik, iletişimi kolaylaştıracak ve ortaya çıkan bir olayın kurtarma ilerlemesine ilişkin daha fazla görünürlük sağlayacaktır. Bu ayak izimizi genişletmek ve Teams platformunu zaten kullanmakta olanlara gerekli desteği sağlamak için harika bir fırsat." dedi.

Ekipler, platform içinde AtHoc aracılığıyla belirli kullanıcı veya gruplarla hızlı bir şekilde iletişim kurmak için kullanılabilecek çok özel organizasyon yapıları oluşturur. Birleştirilmiş ve uçtan-uca iletişim sağlayan olay müdahale ekipleri, bir olay hakkında doğru kişileri hızlı ve güvenli bir şekilde bilgilendirebilir ve Teams uygulamasından ayrılmaya gerek kalmadan tüm tarafları bilgilendiren iki yönlü bir diyalog kurabilir.

Microsoft Corp. Microsoft 365 Ekosistem Pazarlama Direktörü Mike Ammerlaan;
"Microsoft Teams ile BlackBerry AtHoc entegrasyonları ortak müşterilerimiz için önemlidir. İş sürekliliği güvencesi sağlamak bir önceliktir ve bu entegrasyon sürekli, güvenli iletişim için gelişmiş bir araç sunar." dedi.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
29.03.2021, 01:32 (Bu konu en son: 29.03.2021 Tarihinde, Saat: 10:47 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #2
Cvp: BlackBerry AtHoc, Microsoft Teams ile Entegrasyonu Duyurdu!
Merhaba,

MALESEF BLACKBERRY 8700G İLE İLGİLİ GERİ DÖNECEKTİNİZ. HOCAM SİZİNLE MESAJLAŞMAK NE KADAR ZORMUŞ.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi