Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry AtHoc, FedRAMP Yetkilendirmesini Alıyor!
22.03.2017, 09:52 (Bu konu en son: 22.03.2017 Tarihinde, Saat: 10:17 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry AtHoc, FedRAMP Yetkilendirmesini Alıyor!
[Resim: ldElGB.png]

AtHoc, kriz iletişim yazılımı için ilk FedRAMP yetkilendirmesi alıyor. BlackBerry, şu anda kriz iletişim yazılımlarından BlackBerry AtHoc'un ABD Federal hükümetine bulut hizmeti sunmak için gereken sıkı federal güvenlik ve risk yönetimi gözden geçirme sürecini tamamladıktan sonra Federal Risk ve Yetkilendirme Yönetim Programı (FedRAMP) Yetkilendirmesi aldığını açıkladı.

Başarı hakkında konuşan BlackBerry Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO John Chen, şunları kaydetti:
BlackBerry, veri ve dosyaların güvenliği için bilinir. Tabi biz bu güvenliği sağlamaktan gurur duyuyoruz. Kriz iletişim çözümü için FedRAMP yetkisini alan ilk kişi olmak; hükümet sektöründe hizmet vermeye ve büyümeye olan bağlılığımızı sergilemektedir. ABD Federal Hükümetinin güvenlik konusundaki kapsamlı yaklaşımı için BlackBerry'ye güvenmesinin bir başka nedeni daha vardır.

Basın açıklamasında belirtildiği gibi BlackBerry AtHoc; şu anda FAA, Hazine Bakanlığı, Enerji Bakanlığı ve daha fazlasını içeren kurum içi yazılım ve bulut servislerini kullanarak ABD Federal Devlet çalışanlarının yüzde 70'inden fazlasını koruyor.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

E-Posta: erkan@bbturk.com
BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi