Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry AtHoc, Avustralya ve Yeni Zelanda'da Yeni Müşteriler Kazanıyor!
09.06.2017, 19:06 (Bu konu en son: 10.06.2017 Tarihinde, Saat: 10:12 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry AtHoc, Avustralya ve Yeni Zelanda'da Yeni Müşteriler Kazanıyor!
[Resim: gW4MQ3.jpg]

Kriz Haberleşme Yazılımına taleb arttıkça, BlackBerry AtHoc'ta boş durmadı. Avustralya ve Yeni Zelanda'da yeni müşteriler ve ortaklarını duyurdu. Yeni Zelanda Merkez Bankası, Optus Business, Mobile Mentor ve Briggs Communications bölgedeki BlackBerry AtHoc'u dağıtmayı, konuşlandırmayı ve desteklemeyi kabul etti.

Optus Business Siber Güvenlik Direktörü "Stuart Mort"
"Günümüz iş ortamında, müşterilerimiz yeni bir tehdit dünyasıyla uğraşıyorlar. Kamu güvenliğini etkileyen siber saldırılar, doğal felaketler veya diğer bir tehdit hükümetler ve işletmeleri, insanlarını, verilerini daha iyi korumak ve iş devamlılığını sağlamak istiyorlarsa; Optus'un kurumsal sınıf güvenliği çözümlerini tercih etmektedirler."dedi.

Briggs Communications'da Genel Müdür olan "Allan Briggs"

"Bir havaalanı, stadyum, şirket ya da casino olsun, insanların bir araya getirdiği herhangi bir yer ya da acil iş durumlarında; acil bir olay yönetim stratejisine ihtiyaç duyuyor ancak sık sık gözden kaçıyor. Bir kriz yönetimi uzmanı olarak, bizim hedefimiz; Müşterilerin bu tür olaylara hazırlıklı olmalarına yardımcı olmak için bizim yaklaşımımızı, uzmanlığımızı BlackBerry'nin kriz iletişim yazılımı ile birleştirip anahtar teslimi bir çözüm sunmaktır. Bu tamamlayıcı ortaklık, özel sektör ve kamu sektöründe krize hazır olmalarına yardımcı olmamızı sağlıyor. Bununla birlikte, BlackBerry AtHoc teknolojisini kullanarak olayla ilgili gerçek zamanlı olarak güvenlik yöneticilerine ve tesis personeline gerçek zamanlı olarak bağlanmalarına yardımcı olmak için paylaşılan bir platform olan The Melbourne Shield"i piyasaya sunduk." dedi.

Daniel McCarthy, Mobile Mentor'da CEO:
"Son bir yılda yıkıcı depremler ve sel baskınları gördüğümüz Yeni Zelanda'da doğal bir felaketin ne zaman başlayacağını asla bilemezsiniz. Bu olaylar, siber saldırılar ve terör tehditleri birçok işletmenin faaliyetlerini etkilemekte ve vatandaşlar ve risk altındaki çalışanlarımız göz önüne alındığında, BlackBerry AtHoc'u mobilite çözümler portföyümüze ekleyerek müşterilerimizin mobil platformlarından yararlanmalarını sağlamak ve kapsamlı acil müdahale stratejileri sunmak, işlerin sürekliliğini sağlamak ve personelin hesabını sağlamak için tam anlamıyla mantıklıydı." dedi.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi