Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry Amazon ile Anlaştı!
18.06.2014, 16:24 (Bu konu en son: 24.06.2014 Tarihinde, Saat: 14:28 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Oğuzcan YALÇINKAYA.)
Yorum: #1
BlackBerry Amazon ile Anlaştı!
[Resim: appstore_icon.png?w=300&h=300]

BlackBerry bugün Amazon ile uygulama mağazası için bir lisans sözleşmesi imzaladığını açıkladı.
BlackBerry 10 kullanıcılarına daha kolay yoldan Android uygulaması sağlayabilmek için Amazon Appstore, 10.3 güncellemesi ile birlikte yayında olacak.200.000'den fazla Android uygulaması barındıran Amazon Appstore'dan; Groupon, Netflix, Pinterest, Candy Crush Saga ve Minecraft gibi popüler uygulamalara erişmek mümkün olacak.

You want apps? We’ve got apps!
That’s two stores – with more apps – and greater choices.

BlackBerry'nin resmi blogunda; "Siz Uygulama İsterseniz, Bizde Uygulama var.Artık İki Mağazamız ile Daha Fazla Seçenek ve Daha Fazla Uygulamamız Var." sloganıyla yayınlanan haberde, BlackBerry 10 işletim sisteminin güçlü özellikleri de kullanılarak BlackBerry World üzerinden yerel uygulama yayınlanmaya devam edeceklerini açıkladılar.
21 Temmuz'da BlackBerry World'deki müzik ve video bölümlerini kapatacaklarını ama daha öncesinde indirilen içeriklere "My World" üzerinden yine erişilebileceğini de belirttiler.(Türkiye'de Müzik ve Video servisleri zaten kapalıydı.)Bu tarihten sonra World'de bulunan müzik ve videolar üçüncü parti uygulamalar ile indirilebilecek.Ayrıca Amazon Appstore'da uygulamaların yanı sıra müzik ve videolarda olacak.

Uygulama ve içerik sunumu konusunda Amazon ile yapılan anlaşma, BlackBerry 10'u daha cazip kılacaktır.Sonbaharda yayınlanması planlanan resmi 10.3'de bizi birçok yenilik bekliyor gibi...

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF022A64
E-Posta: okan@bbturk.com

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi