Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry 10 ve BBOS için WhatsApp Çalışmayı Durduracak!
02.01.2018, 12:01 (Bu konu en son: 02.01.2018 Tarihinde, Saat: 13:57 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Erkan KARACAOĞLU.)
Yorum: #1
BlackBerry 10 ve BBOS için WhatsApp Çalışmayı Durduracak!
[Resim: zJWJ87.jpg]

2018 yılına girdik ve forumdaki pek çok kişi bize, BlackBerry 10'daki yerel WhatsApp istemcisinin 31 Aralık itibariyle artık desteklenmeyecek olmasına rağmen, hala çalışmakta olduğunu bildirdi. Tabi bu durumda BlackBerry 10 işletim sistemli cihaz kullananlar, WhatsApp’a teşekkür etmek isteyebilir. Hiç böyle bir niyetiniz olmasın. Smile Çünkü WhatsApp uygulaması çalışmayı durduracak, sadece kısa bir zaman kaldı.

"Tarih 31 Aralık 2017'yi geçtikten sonra uygulama "kullanımdan kaldırma" moduna geçecektir. Kısa bir süre zarfında çalışmaya devam edecek, ancak bazı davranışlar değişecektir. Daha da önemlisi, artık hesabınızı uygulamayla yeniden kaydedemezsiniz. Bu, silip tekrar yüklerseniz (veya farklı bir telefona kurarsanız) telefon numaranızı doğrulamanıza ve kurulum işlemini tamamlamanıza izin vermeyecek demektir.
Yayınlanan tarihten yaklaşık iki hafta, verilen yetkisiz kullanım süresinin bitiminden sonra uygulama "süresi doldu" moduna geçecektir. Bu noktada, kullanılabilir bir WhatsApp istemcisi olarak çalışmayı durduracak ve böylece artık sunucularımıza bağlanmayacaktır. (Aynı zamanlarda, sunucularımız müşterinin de bağlanmasına izin vermez) Ancak süresi dolmasına rağmen BlackBerry 10 istemci uygulaması telefonunuzdaki mevcut ileti içeriğinize erişmenize izin verebilir."


Başka bir deyişle, WhatsApp 31 Aralık'ta uygulamayı kullanıma kapatmaması, herhangi bir şeyin değiştiği anlamına gelmiyor. BlackBerry 10 WhatsApp istemcisi son nefeslerini soluyan sadece ölmek üzeren olan bir uygulamadır. Daha önce de belirttiğimiz gibi, fırsatınız varken yerel uygulamadan çıkmak ve bununla birlikte, Andorid uygulamasına geçmeniz gerekiyor. Çünkü verilerinize ulaşmak için WhatsApp sunucularına ihtiyaç duyulduğundan, imkânınız olmayabilir.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi