Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry 10 cihazlarının Üretimi Durmayacak!
03.07.2016, 14:17 (Bu konu en son: 03.07.2016 Tarihinde, Saat: 17:20 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Erkan KARACAOĞLU.)
Yorum: #1
BlackBerry 10 cihazlarının Üretimi Durmayacak!
[Resim: 6nbgY3.png]

Geçtiğimiz günlerde "Verizon Wireless ve AT&T" gibi büyük iki operatörden bir açıklama gelmişti. Gelen açıklamada ve senato çalışanlarına e-posta ile ; Verizon ve AT&T üretim birimlerinin kesildiği, BlackBerry 10 cihazlarının üretiminin durdurulduğu, yeni OS 10 cihazlar üretilmeyeceği ve gelecekteki siparişler için sınırlı stok olacağı" yönündeydi. Kanadalı firma AT&T ve Verizon'un yaptığı bu açıklayama tepkisiz kalmayarak, tüm BlackBerry sevenlerini heycanlandıracak açıklamasını yaptı.

İşte BlackBerry'nin tepkisi :
"AT&T ve Verizon BlackBery 10 cihazlarının kesilmesi yönünde yaptığı açıklama yanlıştır. BlackBerry 10 cihazları ve Android cihazlar da dahil olmak üzere bizler için önemlidir. Strateji'mize göre BlackBerry 10 platformumuzu desteklemeye devam edeceğiz. Amacımız çapraz platform modeline dayanmaktadır. Aktif olarak çoğu pazarlarda BlackBerry 10 akıllı telefonlarının satışları desteklenmeye devam etmektedir. Biz BlackBerry 10 cihazları için yazılım güncellemelerine odaklanıyor, ve OS 10.3.3 sürümünü önümüzdeki ay yayınlayacak ve önümüzdeki yıl vizyona girecek ikinci güncellemeyi dağıtacağız."

Kaynak : Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

E-Posta: erkan@bbturk.com
BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi