Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry “Cyber Essentials Plus” Sertifikası Aldı!
25.11.2016, 12:05 (Bu konu en son: 25.11.2016 Tarihinde, Saat: 13:12 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry “Cyber Essentials Plus” Sertifikası Aldı!
[Resim: 6rlj3W.jpg]

Kanadalı firma, Birleşik Krallık Hükümeti tarafından verilen “Cyber Essentials Plus” sertifikası aldı. BlackBerry, İngiltere Hükümeti'nden yeni “Cyber Essentials Plus (CE +)” sertifikasını alan ilk büyük mobil tedarikçi olduklarını açıkladı. Buna ek olarak; “BlackBerry Cybersecurity Services” aracılığıyla sertifikanın sunulmasıyla “Cyber Essentials Plus” için akredite edilmiş bir sertifikasyon kuruluşu olduklarını açıkladı.

Bugün, BlackBerry'nin Birleşik Krallık Hükümeti'nden yeni “Cyber Essentials Plus (CE +)” sertifikasını alan ilk büyük mobil tedarikçi haline geldiğini duyurmaktan gurur duyuyorum. Cyber Essentials sertifikası; hesap yönetimi, güvenlik duvarı yapılandırması, aygıt yapılandırması, yedekleme işlemleri ve diğer güvenlikle ilgili yapılandırmalar da dahil olmak üzere çeşitli güvenlik süreçlerini kapsar. “Cyber Essentials Plus”'ı edinmek için nitelikli ve yetkili bir dış test kullanıcısı, ağın dahili taranması, hem standart kullanıcılar hem de idari hesaplar için hesap güvenliğinin doğrulanması, kötü niyetli kişilere karşı savunma testleri gibi ek testler ve denetimler gerçekleştirmesi için e-posta ve web tarama yazılımı yüklemesi gerekir.

Ayrıca, BlackBerry'nin artık “Cyber Essentials Plus” için akredite edilmiş bir sertifikasyon organı olduğunu duyurmaktan memnuniyet duyuyorum. Bu işinize kendi “Cyber Essentials” sertifikasını almanıza yardımcı olabileceğimiz anlamına geliyor. Hükümet birimlerine, ürün tedarikçilerine, üreticilere ve idari organizasyonlara Cyber Essentials akreditasyonu sağlamak için zaten yardımcı olduk ve müşterilerimizin ile sektör ortaklarımızın siber güvenlik programlarını geliştirmelerine yardımcı olmaktan dolayı heyecan duyuyoruz.


Siber saldırılar giderek yükselişe geçiyor ve her sene giderek artan maliyetle, BlackBerry'nin siber güvenlik hizmetleri sektöründe olması mantıklı ve bu en yeni sertifikalar ve akreditasyonlar sadece bu alan içerisindeki erişimlerini daha da genişletecek.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi