Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry, “CRN Partner Program”ın Kazananı Oldu!
20.05.2018, 11:08 (Bu konu en son: 22.05.2018 Tarihinde, Saat: 12:34 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Erkan KARACAOĞLU.)
Yorum: #1
BlackBerry, “CRN Partner Program”ın Kazananı Oldu!
[Resim: g6z0BQ.jpg]

BlackBerry her zaman güvenlik konusunda becerikli bir yaklaşım sergiliyor. BlackBerry Enterprise Partner Program da dahil olmak üzere, tüm bölümlerine aynı retoriği uygulamak için adımlar atıyor. İşte bu yüzden BlackBerry’nin, 2018 CRN Partner Program Kılavuzu 5 Yıldız kazananı oldu. CRN Partner Program IT kanalı aracılığıyla ürün ve hizmetler sunan teknoloji satıcılarının kesin listesidir. 5 Yıldızlı bir derecelendirme notu almak, BlackBerry'nin çözüm sağlayıcılarına, önde gelen bir program lideri olarak kendisini kurmak için yaptığı çalışmalardan bahsetmektedir. Aslında, daha fazla çözüm sağlayıcısının BlackBerry ile iş yapmayı tercih ettiğini görüyoruz. Çünkü Kanadalı firma, EoT çağında başarılı olmak için gereken herşeyi sağlamanın yanı sıra, mobil güvenlik konusundaki yaklaşık yirmi yıllık deneyimine dayanan bir program sunuyor.

Yalnızca son 12 ayda BlackBerry, 650'den fazla ortak ekleyerek toplam ortak sayısını 1.700'ün üzerine çıkardı. Kanal programını oluşturdu. Çünkü şirket için inanılmaz derecede güçlü bir büyüme motoru, güvenli ve uçtan uca kurumsal mobilite çözümleri için hızla artan talebin tetikleyicisi. Ek olarak, ortak programa daha da fazla değer katmanın yollarını arıyor. Kısa süre önce piyasaya sürülen Partner Hub, iş ortaklarının satış süreçlerini dönüştürebilecek ve daha fazla anlaşmaya varabilecek hız, görünürlük ve anlayışlar sunmak için tasarlandı ve yeni BlackBerry SHIELD Advisor Program, siber güvenlik kıyaslama konusundaki onlarca yıllık tecrübeyi destekledi. Bu bilgiyi topluluğa kadar genişletti. Program, iş ortaklarının BlackBerry Secure platformunun üst kısmında güvenli bir mobil uygulama geliştirmelerine olanak tanıyor. Bu sayede BlackBerry çözümlerini kendi teklifleriyle bir araya getirerek zengin danışmanlık, profesyonel hizmet ve destek fırsatlarını yakalayabiliyor ve müşterilere değer katıyor. BlackBerry CRN Partner Program 5 Yıldız Kazananı olarak seçildiği için alanda başarısı birkez daha görülüyor.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi