Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Billaway ve BBM, Kanada'da BBM Ödülleri'ni Başlattı!
20.06.2017, 01:27 (Bu konu en son: 20.06.2017 Tarihinde, Saat: 10:27 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
Billaway ve BBM, Kanada'da BBM Ödülleri'ni Başlattı!
[Resim: G05JR2.png]

Mevcut ilişkilerini genişleten Billaway ve BBM, şimdi bir kez daha ekip oluşturduklarını açıkladı. Cep telefonunda tüketicilere ödül kazanma imkanı veren ABD merkezli pazarlama teknolojisi şirketi Billaway, Android ve iOS genelindeki tüketiciler için BBM olarak faaliyet gösteren Creative Media Works'le BBM Ödülleri'ni başlattı. Bu sefer, Kanada'daki Android ve iOS platformlarında tüketicilere yönelik BBM Ödülleri başlatıldı.

BBM kullanıcıları, Billaway'in bulut tabanlı pazarlama platformunu kullanarak anket ve diğer etkinliklerde bulundukları andan itibaren BBM Rewards aracılığıyla hediye kartları kazanabilir ve büyük Kanada perakendecilerinden yararlanabilirler. Kullanıcılar, BBM'deki Discover menüsünden Ödüller'i tıklayarak çeşitli mağazalar, spor mağazaları, eczaneler, süpermarketler, benzin istasyonları gibi birçok farklı hediye kartına erişebilirler. Bu hizmet için kullanılan teknoloji, Billaway'in herhangi bir mobil uygulamaya sorunsuz şekilde entegre edilebilecek pazarlama platformuna dayanır. BBM Rewards iki ay önce Güney Afrika'da faaliyete girdikten sonra katılımcılara binlerce dolar kredi sağladı.


Billaway CEO'su Paul Harkins:
"Herkes, her zaman masrafları kısabilmek ister. BBM Rewards, tüketicilerin görüşlerini paylaştıkları için bir teşvik edici nitelik taşıyor ve günün sonunda para tasarrufu etmek için anket doldurmak gibi eğlenceli şeyler yapacak" dedi.

BBM Rewards'da toplanan anket yanıtları, markaların tüketicilerle daha iyi bağlantı kurmalarına yardımcı olmakta ve oldukça tepkisel bir kullanıcı tabanı ile pazar araştırması yapmalarını sağlamaktadır. Dünya çapında milyonlarca BBM kullanıcısıyla yeni ürün ve hizmetler piyasaya süren markalar, müşteri deneyimlerini iyileştirecek ve sonuçta tüketicilere istedikleri ürünleri veya hizmetleri sunacak bir kitle izlenimi elde edebilecektir. BBM, en büyük mobil mesajlaşma uygulamalardan biridir. BBM, ücretsiz sesli ve görüntülü görüşme imkanlarının yanı sıra kullanıcıların resim, ses kaydı, dosya gönderme, gerçek zamanlı konum bilgilerini bir harita üzerinde paylaşmasına ve birçok çıkartma etiketini seçmesine olanak tanıyor. BBM, Ağustos 2005'te kurulduğundan beri, iletişim (metin ve video) için salt mesajlaşma uygulamasından sohbet, sosyal, ticaret ve hizmetleri birleştiren bir sosyal eko-sisteme dönüşmüştür.

Creative Media Works (BBM'i küresel olarak işleten şirket) CEO Matthew Talbot:
"BBM'de, fatura ödemeleri, tamamlayıcılar, fişler/kuponlar, haberler, videolar, kariyer, anketler, alışveriş, seyahat, oyun ve çizgi roman gibi içerik ve hizmetlerimizi yenilemek ve geliştirmek için devam ediyoruz. Kullanıcılarımıza BBM'de zenginleştirilmiş bir deneyim sunarak uygulamanızda daha fazla zaman harcamanız ve BBM'i arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak için daha cazip nedenler sunuyoruz." dedi.

Kanada'da yaşamayanların BBM Ödülleri, önümüzdeki haftalarda Malezya, Nijerya, Singapur ve İngiltere gibi ülkelere yapılacak genişleme ile birlikte ABD ve Güney Afrika'da da düzenlenecek. BBM, App Store ve Google Play'den ücretsiz olarak indirilebilir.

27 Haziran 2016'da PT Elang Mahkota Teknologi TBK'nin bir bölümü olan Creative Media Works'te; Endonezya'nın en büyük medya, içerik ve teknoloji şirketlerinden biri olan Emtek, IDT: EMTK, tüketici BBM'inin araştırma ve geliştirmeyi küresel tüketici pazarında yeni ve heyecan verici özellikler, hizmetler ve içerik sunma konusunda hızlandırmak için BlackBerry Limited ile uzun vadeli stratejik bir ittifak kurduğunu açıkladı. BBM, bu stratejinin bir parçası olarak, ortaklarını ve tüketici hizmetlerini hızlandırmak için API'larını hazırlamaktadır. İçerik ise şunları içermektedir; müzik ve video akışı, oyunlar, spor, haberler, ünlü bloglar, burçlar ticaret-alışveriş, hediye ve kuponlar/fişler, çevrimiçi/çevrimdışı ticaret-film, seyahat, sağlık hizmetleri, emlak veya iş ilanlarıyla rezervasyon yapma Finans - P2P Ödemeler, havale, cep telefonu re-charge, fatura, ve daha fazlası... Creative Media Works, şimdi BBM bayrağı altında, Waterloo, Mississauga, Ottawa, Singapur, Jakarta, Birleşik Arap Emirlikleri ve Güney Afrika'dan müteşekkil ekiplerle bireysel tüketici odaklı bir işletme olarak faaliyet göstermektedir.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi