Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BigRoad, BlackBerry Radar Üzerinde Çalışıyor!
24.12.2017, 13:37 (Bu konu en son: 24.12.2017 Tarihinde, Saat: 17:41 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Erkan KARACAOĞLU.)
Yorum: #1
BigRoad, BlackBerry Radar Üzerinde Çalışıyor!
[Resim: 1GzPVp.png]

Fleet Complete Company, yeni BigRoad Freight programını optimize etmek için BlackBerry Radar-M cihazlarını satın aldı. BlackBerry Limited ve Fleet Complete, BigRoad-A Fleet Complete Company için BlackBerry Radar-M cihazlarının satın alınmasıyla olan ortaklıklarının genişlemesini açıkladı. BlackBerry Radar'ın eklenmesi, sahibinin operatörlerine ve filolarına hızlı ödeme yapmayı ve aynı zamanda BigRoad Mobile App'ten hizmet saati (HOS) görünürlüğünü temin ederken istedikleri yükleri ayırma olanağı veren elektronik seyir defteri şirketin yeni BigRoad Freight programını güçlendirecek.

BlackBerry Radar'ın SVP ve GM lideri Philip Poulidis;
“BlackBerry Radar ile BigRoad kullanıcıları benzersiz bir görünürlüğün kargo ve mobil filo varlıklarına getirdiği avantajları hemen görecek. Radar-M, bir römorkun mevcut kapasitesi ve konumu hakkında güncel bilgiler sağlar; böylece sürücüler daha fazla yük alabildikleri zamanı ve yeri tam olarak bilebilir." dedi.

BigRoad Freight: istedikleri yükleri, telefon ya da tabletteki BigRoad Mobile App içinden 7 gün 24 saat, kitaba bırakmaları için sürücüleri güçlendirir. Gerçek zamanlı konum bilgilerini ve benzersiz bir uyum kullanılabilirlik veri kümesini kullanarak göndericiler ve taşıyıcılar, zamanlamanın öngörülebilirliğini ve varlık optimizasyonunu iyileştirir. Radar-M cihazları, BigRoad'un müşterilerine, römorklarının mevcut yük kapasitesini görmelerini sağlayacak ve bu da; platformun sürücüleri rota boyunca ek gönderilerle eşleştirmesini sağlayacak.

Fleet Complete CEO'su Tony Lourakis;
Fleet Complete ve BigRoad kendini; sürücülerin zaman kazanmalarına, hükümet düzenlemelerine uymalarına ve daha da önemlisi daha fazla para kazanmalarına yardımcı olacak yenilikçi yollar bulmaya adamış durumda. BlackBerry ile olan ilişkimizi genişletmekten ve BlackBerry Radar ile BigRoad Freight programının gücünü ve potansiyelini artırmaktan heyecan duyuyoruz." dedi.

BlackBerry Radar: araç konumu, rota ve kilometre, sıcaklık, nem, kapı durumu ve yük yükleme durumu gibi gerçek zamanlı bilgileri, tek bir sezgisel çevrimiçi olarak sağlayan, yenilikçi, kurulumu kolay ve veri odaklı bir çözümdür. Geleneksel GPS tabanlı iz ve izleme çözümlerine göre 100 kat daha fazla veri toplar ve güvenlik düzenleyici uyumluluğu sağlamak için müşterinin varlıklarının 360 derecelik bir görüntüsünü oluşturmak için bu bilgiyi kullanır. Tüm veriler, kullanıcı bilgilerinin gizliliğini her zaman koruyan bir bulut platformunda güvenli bir şekilde saklanır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi