Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beta: BlackBerry OS 10.3.3.746
31.05.2016, 10:43 (Bu konu en son: 01.06.2016 Tarihinde, Saat: 10:18 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
Dikkat Beta: BlackBerry OS 10.3.3.746
[Resim: QMlapG.png]

BlackBerry OS 10.3.3 Beta Autoloader, geliştiriciler için indirilmeye hazır durumdadır. Bildiğimiz üzere önceden; resmi sürüm gelmeden, BlackBerry Beta işletim sistemi geliştiriciler için indirilmeye sunulurdu. Kanadalı firma eski günlerdeki gibi BlackBerry OS 10.3.3 Beta Autoloader'larını indirmeye sürdü. BlackBerry "10.3.3.746 Beta" yapısını, BlackBerry Developer indirme sayfasında yayınladı.
Tabi BETA sürüm olduğu ve temel uygulamalar bulunmadığından, bir geliştirici değilseniz yüklemeniz kesinlikle tavsiye edilmiyor. Z10, Z30, Leap, Classic, Q10 ve Passport modellerine göre autoloaderlar mevcut. Yinede yüklemek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan, cihazınıza uygun AutoLoader'ları indirebilirsiniz.

NOT: Bu BETA bir sürümdür.İşletim sisteminin tamamlanmamış halidir. Bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Zaten geliştirici değilseniz yüklemeniz tavsiye edilmiyor. Oluşabilecek tüm sorunlar tarafınıza aittir.
10.3.3 Beta yükledikten sonra 10.3.2'ye geri dönmeniz mümkün olmayacaktır.Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Yazılımı yüklemek için:
1- Öncelikle BlackBerry Link ile cihazın tam yedeğini alın.Bilgisayarınızda BlackBerry Link yoksa Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. indirin.
2- Yukarıdaki linkten indirdiğiniz dosyayı rar'dan çıkarın.Bilgisayarınızda Winrar yoksa, onuda Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. indirin.
3- Cihaz USB kablosu ile bilgisayara bağlıyken, rar'dan çıkardığınız dosyayı çalıştırın.İndirdiğiniz dosya bir autoloader programıdır ve cihazı yeniden başlatıp otomatik olarak yüklemeyi yapacaktır.İşlem bittiğinde program kapanır ve cihaz tekrar yeniden başlar.
4- Telefon açıldığında, ekranda dil seçeneğini gösteren bir kurulum başlar.İstediğiniz dili seçip, ilerleyerek kurulumu tamamlayın.
5- Cihazı tekrar kablo ile bilgisayara bağlayıp, BlackBerry Link ile yedeği geri yükleyin.4. adımdaki cihaz kurulumunu bitirmeden BlackBerry Link cihazı görmez.Bu yüzden telefondaki bütün ipucu ve yönergeleri takip ederek, kurulumu tamamlamanız gereklidir.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

E-Posta: erkan@bbturk.com
BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi