Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beta: BlackBerry OS 10.3.0.442 - Tüm BlackBerry 10 Modelleri için
18.05.2014, 11:44 (Bu konu en son: 20.05.2014 Tarihinde, Saat: 13:09 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
Beta: BlackBerry OS 10.3.0.442 - Tüm BlackBerry 10 Modelleri için
[Resim: BB10banner.jpg]

‎Tüm BlackBerry 10 modelleri için yayınlanan Beta 10.3.0.442 sürümü.
Cihazın "Ayarlar>Hakkında" bölümünden model numaranıza bakıp, uyumlu olan versiyonu indirmelisiniz.‎

Tüm cihazlar için içinLinkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. indirebilirsiniz.

Bu Beta versiyon (Geliştirici sürümü) olduğu için çoğu dahili uygulama yoktur.Bu sebeple yazılımı yükledikten sonra Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. .bar dosyalarını indirip, DDPB veya Google Chrome BB10/PlayBook App Manager eklentisi ile yükleyin.

Yazılımı yüklemek için:
1- Öncelikle BlackBerry Link ile cihazın tam yedeğini alın.Bilgisayarınızda BlackBerry Link yoksa Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. indirin.
2- Dosyayı çalıştırın.İndirdiğiniz dosya bir autoloader programıdır ve cihazı yeniden başlatıp otomatik olarak yüklemeyi yapacaktır.İşlem bittiğinde program kapanır ve cihaz tekrar yeniden başlar.
3- Telefon açıldığında, ekranda dil seçeneğini gösteren bir kurulum başlar.İstediğiniz dili seçip, ilerleyerek kurulumu tamamlayın.
4- Cihazı tekrar kablo ile bilgisayara bağlayıp, BlackBerry Link ile yedeği geri yükleyin.3. adımdaki cihaz kurulumunu bitirmeden BlackBerry Link cihazı görmez.Bu yüzden telefondaki bütün ipucu ve yönergeleri takip ederek, kurulumu tamamlamanız gereklidir.

NOT: Bu yazılım sadece bir Windows bilgisayarda kurulabilir.Eğer sürümü beğenmezseniz ya da cihaz herhangi bir hatadan dolayı çalışmaz hale gelir ise; internet bağlantısı olan bir bilgisayardan, BlackBerry Link programındaki ''Cihaz Yazılımını Geri Yükle'' butonunu kullanarak resmi sürüme dönüş yapabilirsiniz.

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

PIN:5565CA90
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Bu Konudaki Yorumlar
Beta: BlackBerry OS 10.3.0.442 - Tüm BlackBerry 10 Modelleri için - Oğuzcan YALÇINKAYA - 18.05.2014 11:44


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi