Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben John Chen. Soruları alıyım?
07.02.2018, 12:15
Yorum: #18
Cvp: Ben John Chen. Soruları alıyım?
(07.02.2018 11:05)John Chen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
(06.02.2018 22:36)A.Bir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.BlackBerry sizi neden işe aldı?

Passport Cihazımdan Gönderildi.

Kariyerime 1979'da Unisys'de tasarım mühendisi olarak başladım. Convergent RISC Platform Division ve Convergent UNIX Systems Group'un genel müdür yardımcısı olarak görev yaptım. 1991'de Pyramid Technology Corporation'a genel müdür yardımcısı olarak katıldım. 1993 yılına kadar başkanlık, şef işletme görevlisi ve Piramit yönetmeni seçildim ve 1995 yılına kadar hizmet ettim.
Daha sonra Siemens Nixdorf'a 1995 yılında bir başkan yardımcısı olarak katıldım. 1996 yılında Siemens Nixdorf'un Açık Kurumsal Bilgisayar Bölümü'nde başkan ve genel müdür olarak atandım.

1998'de Sybase CEO'su oldum. John Gallant ve Eric Knorr'un IT World'de kaydettiği gibi Sybase, Oracle'ın güçlü bir rakibi olmuştu ancak kurumsal uygulamalar için piyasaya girmeden başarısız bir "ölü şirket" haline gelmişti. Sybase'yi "kablolamayan işletmenin etkinleştiricisi" olarak yeniden icat etmeye başladı. 2010 yılında 6 milyar dolar değerinde, yüksek büyüme yaratan bir firma haline getiren tekrar icat stratejisine öncülük ettim. Bilançosunu geliştirerek ve gelişmekte olan analitik ve hareketlilik pazarlarına hitap edecek yeni ürünler yaratmak için var olan veritabanı bilgilerini kullanarak dahil olmak üzere Sybase'ü kârlılığa geri döndürdüm. Sybase, ardışık 55 çeyrek kârlılık, 2.8 milyar dolarlık nakit, ve piyasa değerinin yüzde 28'lik bileşik yıllık büyüme oranı dahil olmak üzere, benim liderliğimde güçlü finansal performans ve hisse sahibi getirileri elde etti.

BlackBerry mobil bölümü, iflasın eşiğine gelmişti. Tamamen yazılıma odaklı bir firmaya dönüştürmem ile son yılların en yüksek karını elde etti. Neden işe alındığımı
açıklamamı okumanız ile sizin özgür düşüncenize bırakıyorum.

Bay jon etkileyici cevap için teşekkürler, Türkçe'yi nerden ve ne zaman, ne kadar zamanda öğrendiniz? Ben 33 yıldır türkçe konuşurum, benden iyi konuşup yazıyorsunuz!

Passport Cihazımdan Gönderildi.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Ben John Chen. Soruları alıyım? - A.Bir - 07.02.2018 12:15


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi