Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BBM ve Billaway, BBM Ödülleri'ni Dört Yeni Bölgeye Taşıyor!
08.07.2017, 10:45 (Bu konu en son: 08.07.2017 Tarihinde, Saat: 12:57 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BBM ve Billaway, BBM Ödülleri'ni Dört Yeni Bölgeye Taşıyor!
[Resim: aGGE9B.jpg]

BBM içindeki teklifleri genişletmeye gelince, Creative Media Works bir adım önde. Güney Afrika'daki BBM Messenger, ABD ve Kanada; cep telefonunda tüketicilere ödül kazanma imkânı sağlayan ABD merkezli bir pazarlama teknolojisi şirketi olan Billaway, bugün başlattığı başarılı serilerin ardından BBM Ödülleri'ni daha da genişletiyor. En son sürüm; Güney Afrika, ABD ve Kanada'daki ilk yayınlanmasından sonra daha iyi spam koruması, daha temiz bir kullanıcı arabirimi olan Grup Sohbeti için video ve daha pek çok şey getirerek BBM Ödülleri'ni dört yeni bölgeye taşıyor. Malezya, Nijerya, Singapur ve İngiltere'deki BBM Messenger kullanıcıları anket ve diğer etkinliklere yanıt vererek ücretsiz Mobil Airtime ve diğer ödüllerü kazanabilir. Dört ülkenin piyasalarındaki BBM Messenger kullanıcıları, anket ve diğer etkinliklere BBM Rewards aracılığıyla katılarak mobil hava takvimini veya hediye kartlarını kazanabilirler. Ücretsiz mobil yayın zamanı, iOS ve Android akıllı telefonlarda ücretsiz olarak indirilebilen BBM Messenger uygulamasını kullanan herkes tarafından kullanılabilir. Hizmete katılmak için kullanıcı sadece BBM Messenger'daki BBM Discover menüsünde bulunan Ödüller'e tıklaması yeterlidir. Bu hizmet için kullanılan teknoloji, Billaway'in herhangi bir mobil uygulamaya sorunsuz şekilde entegre edilebilecek pazarlama platformuna dayanır. İki ay önce Güney Afrika'da faaliyete geçtikten sonra, BBM Messenger kullanıcıları BBM Rewards aracılığıyla aylık abone faturasının %80'ini tasarruf ediyorlar. BBM Rewards, piyasa araştırma firmalarının anketlerin ve anket şirketlerinin spor, güzellik, politika, gıda, teknoloji ve daha pek çok konuda çeşitli tüketici görüşleri aramasına olanak tanır.

Billaway CEO'su Paul Harkins;
"Pazarlama araştırmaları, anketler ve anketler sunan kuruluşlar için önemli konular, güncel olaylar, ürünler ve hizmetler hakkında tüketicilerin görüşleri çok değerlidir. BFM Ödülleri ile artık ücretsiz mobil hava durumu, oyun kredileri veya hatta biletler için fikir ve görüş alışverişinde bulunabilirsiniz. BBM Rewards, kolay, eğlenceli ve en önemlisi, cep faturanızı düşürmenin ve günlük giderlerinizdeki maliyetleri azaltmanın en iyi yoludur." dedi.

BBM Messenger, dünyanın en büyük mobil mesajlaşma uygulamalardan biridir. BBM, Ağustos 2005'te kurulduğundan bu yana, iletişim (metin ve video) için ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasından, fatura ödeme, tamamlama, fişler/kuponlar, haberler gibi sohbet, sosyal, ticaret ve hizmetleri bir araya getiren bir sosyal eko sisteme dönüşmüştür. Oyunlar, çizgi romanlar, video, alışveriş, seyahat, kariyer, spor ve anketler ile daha da zenginleştirilmiştir.

BBM'i küresel olarak işleten Creative Media Works'in CEO'su Matthew Talbot;
"BBM Discover menüsüne birçok yeni hizmet eklemek ile meşgulüz. BBM kullanıcılarının günlüklerinde kullanmak istedikleri şeyler biliyoruz. BBM'de zenginleştirilmiş bir deneyim sunmak için Billaway gibi eşi bulunmayan en iyi ortaklarla çalışmaya ve kullanıcılara BBM içeriklerini ve hizmetlerini arkadaşları ve aileleri ile paylaşma konusunda daha cazip nedenler sunmaya odaklanıyoruz "dedi.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi