Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BBM, Uber Entegrasyonunu Açıkladı!
23.12.2017, 20:00 (Bu konu en son: 24.12.2017 Tarihinde, Saat: 12:57 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Erkan KARACAOĞLU.)
Yorum: #1
BBM, Uber Entegrasyonunu Açıkladı!
[Resim: YOXZ1Z.png]

BBM, tüm dünyadaki BBM kullanıcıları için Uber entegrasyonunu resmen ilan ediyor. BBM Messenger'da faaliyet gösteren Creative Media Works, BBM’de “Uber ride-on-demand” hizmetini başlatmak için dünyanın en büyük talep yolculuğu şirketi olan Uber ile ortaklık kurdu. Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar, BBM'nin en büyük pazarı olan Endonezya, Afrika, Asya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Orta Doğu da dahil olmak üzere bu yeni hizmete erişebilecek. Dünyanın önde gelen iki teknoloji platformu arasındaki anlaşma; Android ve iOS BBM kullanıcılarının, BBM Discover menüsünden Uber simgesini kullanarak BBM uygulamasından ayrılmaksızın veya Uber standına tek başına sahip olmak zorunda kalmadan, bir Uber yolculuğu yapabileceği anlamına geliyor.

BBM Discover, ortaklara sosyal sohbet gücüne erişebilmelerini sağlarken yüksek etki ve erişim sağlamak üzere tasarlanmış BBM'de yüksek değer verilen bir alandır. Uber Ride, BBM Discover'ın mevcut içerik ve hizmetler ekosisteminde bir simge olarak yer almaktadır. Yeni Uber servisi Discover menüsünden başlatıldığında, binicilere cep telefonu numaralarıyla oturum açmalarını veya bir sosyal medya hesabıyla bağlanmalarını ister. Sürücüler giriş yaptıktan sonra servis profillerine ve ayarlarına erişir, yerlerini otomatik olarak tespit eder ve bir harita yükler. Biniciler sadece hedef yerlerini belirler, Uber Iste'ye ve ödeme seçeneğine dokunarak ve yolculuk zamanlarının gelmesini beklerler.

Güney Doğu Asya, Uber Genel Müdürü Chan Park;
“Dünyadaki milyonlarca insan, iletişim kurmak için BBM'i kullanıyor ve bu ortaklık şimdi BBM ekosisteminden bir Uber talep edebilecekleri anlamına geliyor. Güvenilir ve uygun fiyatlı binmek artık daha fazla insanın parmaklarının ucunda. BBM kullanıcıları, BBM uygulamasından ayrılmaksızın bir Uber yolculuğu istemek için "m.uber" platformunu kullanacak. Asya Pasifik'teki ilk ortağımız olan BBM ile çalışmaktan dolayı heyecanlıyız. Bu ortaklık sayesinde BBM kullanıcıları yer, ağ hızı veya cihaz özellikleri kalitesindeki farklılıklara rağmen BBM üzerinden bir Uber yolculuğu talep edebilir. İşbirliği ile milyonlarca BBM kullanıcısı tek bir tuşa basarak, dünyanın neresinde olursa olsun güvenli, güvenilir taşımalara erişim sağlayacak.”dedi.

Tüm modern tarayıcılarla uyumlu “m.uber” konum, ağ hızı ve cihazdan bağımsız olarak uygulama benzeri bir deneyim sunan küresel pazar için bir web istemcisidir.

BBM'i küresel olarak işleten Creative Media Works'in CEO'su Matthew Talbot;
“Uber dünyanın pek çok yerlerinde böyle önemli bir rol oynamak için büyüdü. Milyonlarca aktif mobil kullanıcıyı hizmete bağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sayede onlara kolay ve güvenilir bir ulaşım seçeneği sunuyoruz.”dedi.

Endonezya'daki BBM kullanıcıları; Uber Endonezya Resmi BBM Kanalı'ndan (Kanal PIN: C001E6536) en son bilgileri, avantajları ve diğer heyecan verici özellikleri alacaklar. Endonezya'daki BBM aracılığıyla bir Uber talep eden yeni kullanıcılar; PROMOSYONLAR seçeneğinden promosyon kodunu UBERXBBM olarak girerek, Rp20.000'e kadar (28 Şubat 2018 tarihine kadar geçerlidir.) 3 ÜCRETSİZ RID'lerin keyfini çıkarabilir.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi