Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BBM Masaüstü, BBM Beta'ya Sessizce Geldi!
02.03.2018, 12:32 (Bu konu en son: 03.03.2018 Tarihinde, Saat: 10:57 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Erkan KARACAOĞLU.)
Yorum: #1
BBM Masaüstü, BBM Beta'ya Sessizce Geldi!
[Resim: 0Er6b8.jpg]

BBM Masaüstü, BlackBerry'nin BlackBerry Blend desteğini sona erdirdikten sonra istediğimiz bir özellikti. Bu özellik Android için en yeni BBM Beta sürümü ile geldi. BBM Beta kullanıyorsanız ve henüz fark etmediyseniz, gerçekten hoş bir sürpriz yaşayacaksınız demektir. "Me" sekmesine girdiğinizde, PIN'inizin hemen altında yeni bir seçenek olduğunu göreceksiniz. BBM Masaüstü! Seçeneği tıkladığınızda kameranız açılır, böylece bir barkod tarayabilir ve barkod edinmek için size bir URL sunulur. Taradıktan sonra masaüstünüzdeki tüm sohbet, grup ve kişilerinize erişebileceğiniz bir BBM uygulamasında oturum açmış olacaksınız.

Bu sürüm beta bir sürüm olduğu için elbette eksiklikler var. Tüm sohbetleriniz görünüyor ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Sohbetlerde resim ve hareketli çıkartmaları bile göreceksiniz ancak BBM emojisi, resim veya dosya gönderemezsiniz. BBM Sohbette alışkın olduğumuz ve çok sevdiğimiz “R”lerimiz ve “D”lerimiz orada… Yeni bir sohbet başlatabilir, şu anki BBM Grup sohbetlerine katılabiliriz.


Kaynak: Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi