Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BBM'in Kurucusu BlackBerry'den Ayrıldı
18.02.2016, 14:49 (Bu konu en son: 18.02.2016 Tarihinde, Saat: 14:55 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BBM'in Kurucusu BlackBerry'den Ayrıldı
[Resim: zrWm39.jpg]

Dünyanın anlık mesajlaşma uygulamalarından ve oldukça popüler olan BlackBerry Messenger'ın kurucusu Gary Klassen, yaklaşık 16 yıldır çalıştığı BlackBerry'den ayrıldı.
BlackBerry markasının anlık mesajlaşma uygulaması olan BBM, dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor. Tüm dünyada milyonlarca kullanıcıya sahip olan BBM, telefon pazarında sıkıntılı günler yaşayan BlackBerry'nin zor günlerinde ayakta kalmasını sağladı. Tüm bunlardan anlaşılacağı gibi, BlackBerry şirketi BBM'e ve uygulamanın yaratıcı olan Gary Klassen'e çok şey borçlu.
2000 yıllarında, yaklaşık tam 16 yıl önce BlackBerry'e katılan Gary Klassen, BlackBerry Messenger (BBM)'ı baştan sona kendisi hazırladı. Bu popüler uygulamanın kurucusu Gary Klassen'in de ayrılması ile BlackBerry önemli bir ismi daha kaybetmiş oldu. Şirketten neden ayrıldığı merak edilen yazılımcı henüz bir açıklama yapmadı. Yakın zamanda da 200 işcisi ile yollarını ayıran BlackBerry'de yönetici katından da isimleri kaybetmesi, işlerin hala düzelmediğini gösteriyor.

E-Posta: erkan@bbturk.com

BBMe: EF01702A

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi