Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BBM, Güney Afrika ve Nijerya'da NGO Springster'la İşbirliği Sağlıyor!
14.10.2017, 20:52 (Bu konu en son: 15.10.2017 Tarihinde, Saat: 20:04 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BBM, Güney Afrika ve Nijerya'da NGO Springster'la İşbirliği Sağlıyor!
[Resim: 7yA8yY.png]

Creative Media Works, Girl Effect'in savunmasız genç kadınlara yönelik ilk mobil platformu olan Springster ile oldukça önemli ve amaçlı içerik sunan Girl Talk'u başlatmak için ortaklık kurdu. Genç kadınlar için 'yeni bir normal oluşturmak' amacıyla Girl Talk, BBM'nin Discover menüsünde bulunabilir. Genç kadınlar internet üzerinden giderek cep telefonlarından internete girdikçe, Springster çevrimdışı çevrelerinde olumlu bir değişim yaratmak için genç kadınların güvenini, becerilerini ve esnekliğini çevrimiçi ortamda geliştirmeye yardımcı olmak için özel olarak tasarlandı.

BBM Tüketici'yi küresel olarak işleten Creative Media Works'in CEO'su Matthew Talbot;
"Rolümüz yalnızca sağladığımız platform değil. Bu bir fark yaratmakla alakalıdır. Gerçek şu ki; birçok genç kadın ailelerinden ve toplumlarından kendilerine destek olmalarına ihtiyaç duyuyor. Hizmetlere ve rol modellerine erişebilmelerini sağlayacak becerilere ihtiyaçları var. Bu ve diğer servislere Girl Talk aracılığıyla erişim sağlayarak, genç kadınların daha görünür, sesli ve bilgili olmasına yardımcı olabiliriz. Bu sağlık, eğitim ve seçme özgürlüğü hakkına sahip olduklarının farkına varmasına yardımcı olabilir. Genç kadının büyümesini ve gelişmesini desteklemek için kıtadaki doğrudan ihtiyacını fark ettik. Başlangıçta Afrika'nın önde gelen ülkelerinden ikisi olarak Güney Afrika ve Nijerya'yı hedefledik. 30 milyondan fazla genç kadın hayati bilgi ve desteği istiyor. Bundan sonra bu içeriği başka ülkelere de ulaştırmayı hedefliyoruz."dedi.

BBM, Springster'a ağını genişletmek ve farklı, ilham verici ve kongreye meydan okuyan tecrübeleri kutlamak isteyen giderek daha fazla sayıda genç kadına ulaşmada yardımcı olacaktır. İlham verici, eğlenceli ve eğitici gerçek öykülerin yanı sıra genç kadınların yazdığı özellikleri kullanarak Springster, genç kadınları çevrimiçi olarak bulamadıkları bilgilere bağlamakla kalmaz aynı zamanda kadınların kendine güvenini kazandırır ve bunları yerine getirmeye yardımcı olacak becerilerle donatır. Kullanıcılar, kendileri için özel olarak yapılmış içeriğe ve hangi hikayeleri okuduklarını kontrol etme olanağına erişecektir.

Springster'ın Editör Direktörü Khwezi Magwaza;
"Girl Effect'in Nijerya ve Güney Afrika gibi bölgelerdeki savunmasız kızların hayatlarını inceleyen araştırması, genç kadınları hayata döndürmenin başlıca itici güçlerinden biri, bilgi ve güven eksikliğidir. Mobil, daha önce hiç mümkün olmadığı şekilde genç kadınlara ulaşmamızı ve BBM ile ortaklık kurmamıza olanak tanıdığından, Springster'ın potansiyelini daha da ileri götürmek için inanılmaz bir fırsat sunuyoruz. BBM'nin ulaşması, milyonlarca genç kadını pozitif yönde etkileyebilir ve birbirlerinin deneyimlerinde anlam ve güç bulmalarına yardımcı olabilir demektir. Bunu yaparken, kadınların hayatlarında bilgi, esneklik ve kendi inancını geliştirerek olumlu bir değişim yaratıyor "dedi.

Düşük bant genişliği ortamları için tasarlanmış ve özellikli telefonlar için optimize edilmiş olan Springster şu anda 66 ülkede, 17 dilde ve şu anda 78 mobil şebeke operatörü tarafından desteklenmektedir. Facebook'un Ücretsiz Temelleri'nin en çok ziyaret edilen beş sitesinden biridir ve aylık ortalama 1,3 milyon benzersiz kullanıcı tarafından erişilmektedir.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi