Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BBM, Bukalapak'la Ortaklık Kuruyor!
05.12.2016, 11:13 (Bu konu en son: 05.12.2016 Tarihinde, Saat: 14:29 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BBM, Bukalapak'la Ortaklık Kuruyor!
[Resim: r6RR5V.jpg]

BBM, Endonezya'da BBM Alışverişini başlatmak için "Bukalapak" ile ortaklık kuruyor. Çok yakın zamanda BBM resmen Güneydoğu Asya'nın en büyük e-ticaret pazarından biri olan Bukalapak'la, Endonezya'da BBM Alışveriş'i başlatmak için yeni bir ortaklığı duyurdu. BBM Blog'undaki duyuru yazısında vurgulandığı üzere; yeni teklif ilk satın alımın ardından ödeme kimlik bilgilerini ve gönderim bilgilerini BBM Checkout tarafından güvenli bir şekilde saklamaktadır.

BBM'nin özelliklerini daha da genişletecek olan başka konular planlandığı için bu sadece BBM Alışveriş'in ilk kısmı. Buna ek olarak, BBM, BBM Travel'in resmi olarak da duyurusunu yapmaya devam ediyor."BBM ile iligili genişletmeleri başlattıktan sonra BBM Shop'un Discover menüsüne eklenmesini gururla duyuruyoruz.
BBM Shop, Güneydoğu Asya'nın en büyük e-ticaret pazarlarından biri olan Bukalapak ile ortaklaşa başlatıldı. Artık Endonezya'daki BBM kullanıcıları, milyonlarca ürüne ve BBM'de güvenli ödemeyle akıcı, mobil cihazlara uygun bir alışveriş deneyiminde özel tekliflere erişebilecek.
Bukalapak'ın müşterileri, mevcut çevrimiçi hesaplarını BBM Alışveriş'e sorunsuzca bağlayabilirler.
İlk kez kullanacaklar; BBM ortamında ödeme yapmak için sonraki kullanımlarında yeniden giriş yapmaya gerek kalmadan hesaplarını bir kez kurmaya gerek duyarlar.

Powered by BBM Checkout
BBM Voucher ve BBM Pulsa/PLN gibi BBM Shopping'de, BBM Checkout tarafından desteklenmektedir. BBM'e entegre edilmiş, ilk satın alma işleminden sonra ödeme kimlik bilgilerinizi ve gönderim bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklar. Bilgileri tekrar girmek zorunda kalmazsınız! Ödemek için hafifçe dokunduğunuzda, BBM Checkout hesabınızda bilgileri kullanarak, hareket halindeyken bile işlemleri ödemek için hızlı, kolay, kesintisiz ve uygun bir yol haline geliyor.

BBM'i keşfedin
İki insanın gerçek zamanlı sohbet etmesini sağlayan, BBM'i yalnızca tüketicilerle etkileşim kurmakla kalmayan, nihai olarak satın alımları yönlendiren sofistike bir mobil platforma dönüştüren bir araçla BBM'i değiştiriyoruz. Ayrıca; satın alma işleminde harcanan zamanı en aza indirip, satıcılar için daha yüksek satış dönüşüm oranına çevirir.

Kullanıcılarımıza kolaylık sağlamak ve ortaklarımıza değer vermek için yeni özellikler ve hizmetler geliştirmeye devam ediyoruz. Stratejimizin bir parçası olarak yakında alıcıların BBM Chat üzerinden, BBM Shopping'deki satıcılarla iletişim kurma olanağını sağlayacağız."

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi