Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BBM, Ariiyatickets ile Nijerya'daki Etkinlikler için Bilet Hizmeti Sunacak!
24.07.2017, 17:35 (Bu konu en son: 25.07.2017 Tarihinde, Saat: 10:21 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BBM, Ariiyatickets ile Nijerya'daki Etkinlikler için Bilet Hizmeti Sunacak!
[Resim: N12nqL.png]

BBM, Ariiyatickets.com ile Nijerya'daki etkinlikler için bilet hizmeti sunacak. BBM Discover içindeki yeni hizmet, yerel konserler ve diğer olaylar için uygulama içi bilet satın alma özelliğini sağlıyor. BBM olarak faaliyet gösteren Creative Media Works, Discover'un içinde Ariiyatickets ile ortak olarak bilet hizmetlerini başlattı. Hizmet, Nijeryalıların yerel konserlere ve etkinliklere göz atmalarına ve mesajlaşma uygulamasından ayrılmadan bilet satın almalarını sağlıyor. Ariiyatickets, diğer Nigerian BBM Discover ortakları gibi BBM için geliştirilen Interswitch mobil ödeme özelliğini de kullanıyor.

İlk defa kullanacaklar, hesaplarını yalnızca bir kez banka kartıyla kurmalarına ihtiyaç duyuyor ve Discover'da Quickteller Airtime Top-Up, Para Transferi, Paycode (kartsız ATM çekilmesi için kullanılıyor) ve Film Bileti gibi diğer hizmetlerle işlem yapabiliyorlar. Dijital bilet özellikle millennials, diğer yaş grubuna göre telefonlarda popülaritesi artmaktadır. World Factbook'a göre Nijerya, nüfusunun çoğunluğu 25 yaşın altında olan bir sıkıntıya sahip değil. Dijital hale gelmek, kullanıcıların hattı atlamaları, önceden bilet satın alabilmesi ve BBM'de güvenli ödeme ile hızlı ve mobil cihaz dostu bir deneyimle işlem yapabilmeleri anlamına geliyor.

Global olarak faaliyet gösteren BBM'i işleten, Creative Media Works'in CEO'su Matthew Talbot;
"Nijeryalılar yıllarca yeni mobil hizmetleri benimsemeye hevesliydiler. Etkinlik Biletleri, Nijerya'daki geniş ve aktif kullanıcı tabanımızda günlük yaşamı daha kolay, daha rahat ve daha eğlenceli hale getiren, büyüyen uygulama içi hizmetler portföyümüze katkıda bulunuyor" dedi.

Ariiyatickets.com'dan Elsie Oluku CRO;
"Bu müthiş yeniliğin bir parçası olmaktan heyecanlıyız. BBM ile ortaklık, olayları kamuoyuna tanıtmanın ve sosyal olarak bağlı geniş bir kitleye bilet satmanın basit ve kullanışlı bir yolunu sunuyor." dedi.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi