Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BBM’in Tüm Harika Özelliklerini Vurgulayan Video!
15.11.2016, 00:22 (Bu konu en son: 15.11.2016 Tarihinde, Saat: 10:45 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BBM’in Tüm Harika Özelliklerini Vurgulayan Video!
[Resim: X97N16.png]

WhatsApp’ın BlackBerry 10’dan desteğini çekmesine sayılı günler kaldı. Tabi BBM uygulaması, WhatsApp’dan daha güvenli ve müthiş özellikleri ile dolu olsa da ülkemizde kullanımı pek yaygın olmadığı için mecburen WhatsApp’ı kullanmak zorunda kalıyoruz. Bu da yetmezmiş gibi BlackBerry güvenlikten taviz vermediği için WhatsApp desteğini çekme kararı aldı.
İşte tam bu günlerde WhatsApp’dan vazgeçemeyenlere, Kanadalı firmanın popüler anlık mesajlaşma uygulamasını tanıttığı video tokat gibi geldi. BlackBerry; BBM’i iş ve son kullanıcıda kullanılmasını genişletmeye yardımcı olmak için Endonezya merkezli Emtek ile yeni bir ortaklık ilan ettiğinden beri, BBM için pazarlama oldukça hızlı bir şekilde yaygınlaşıyor. Yeni çıkartmalardan, yapılan duyurulara, yeni özelliklere hatta yarışmalara kadar olan her şey belki de hiç olmadığı kadar ön plana çıkarıldı. Şimdi ise BBM tarafından, tüm BBM özelliklerini sergilemek için yeni bir video yayınlandı.


Discover BBM Videosunu izlemek için Forum Konusuna Bakınız.

Gördüğümüz üzere, videoda gösterilenlerin bazıları bölgesel ve platformu kullanan herkes tarafından kullanılamıyor. Fakat BBM uygulamasının kullanımını genişletmek adına böyle videolar ve çabalar görmek çok güzel. Videoyu izleyen tüm kullanıcıların yorumlarını bekliyoruz.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi