Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bb9700 Takas 10 Aylık >> Samsung Wave,iphone 3GS 16gb Yada Nokia C7
24.12.2010, 13:49 (Bu konu en son: 24.12.2010 Tarihinde, Saat: 13:50 düzenlenmiştir. Düzenleyen: by_psycho.)
Yorum: #1
Bilgi Bb9700 Takas 10 Aylık >> Samsung Wave,iphone 3GS 16gb Yada Nokia C7
MerhabaLar.. YakLaşık oLarak 2 ay önce 2. eL oLarak aLmış oLduğum BB 9700 imi satıLığa çıkardım veya başLıkta yazdığım gibi Samsung Wave-Iphone 3GS 16gb-Nokia C7 cihazLarından biriyLe takas etmeyi düşünüyorum..
Samsung veya C7 sıfır yada 1-2 hafta kuLLanıLmış sıfırdan farksız oLması kaidesiyLe maLum BB 9700 2. eL fiyatı samsung ve nokia nın yazdığım fiyatLarının sıfırLarı kadar oLmasıdır Iphone temiz oLduğu sürece benim cihaz gibi sıkıntı oLmaz..
Nakit oLarakta satmayı düşünebiLirim veya bu dediğim 3 cihazdan biriyLe takas..

Cihaz Kvk garantiLi oLup garantisi haLen devam etmekte 1yıL küsur garantı zamanı haLen mevcut yani cihaz 1 yıLa yakın zamandır kuLLanıLmaktadır..

TeLefonu aLdığım arkadaştan kutusu ve garanti kagıtLarını aLamadım çünkü sorumsuz bir kız kardeşe sahip ve kuLLanırken kaybetmiş kutu ve garanti kagıtLarını Smile
Ama internetten IMEI nosu iLe sorguLatıp cihazın Kvk garantisinde oLup kayıtLı ve garanti süresinde oLduğunu görebiLirsiniz gönüL rahatLığıyLa..
Ki zaten konuştuğumuz zaman aLacak oLan kişiyLe samimiyetimize inanacağını düşünüyorum adresimiz yerimiz teLefon numaraLarımız herşeyimiz açık ve istendiği taktirde tereddütsüz veriLecektir Smile teLefonu aLmış oLduğum arkadaşında aynı şekiL eğer güven sorunu yapıLacak oLursa onunLada görüştürürüm kız kardeşinin adına kayıtLı cihaz ki ben kendisini tanıyorum tüm biLgiLerini verebiLirim o arkadaşında..

TeLefonun Şarj cihazı, data kabLosu ve OrjinaL uyku modLu deri kıLıfı mevcut sadece eLimde kuLakLığı bozuLdu çok kuLLanmadığım için aLmadım 30-40tl arası temin ediLebiLir.. TeLefon kıLıfında kuLLanıLdı sürekLi ama tabi 1 yıLLık bir mazisi var ve ekranda çok hafif çiziLmeLer mevcut kapaktada aynı şekiL bunun haricinde gayet temiz bir teLefon ve hiçbir yazıLımsaL yada donanımsaL sorunu yoktur ben kefiLim sıfır ayarında diyebiLirim temiz kuLLanıLdı..
BIS aboneLiğini iptaL edicem fatura yükLü geLmekte o yüzden cihazıda satıp dokunmatik bir cihaz aLıp birisine hediye edeceğim satış veya takas sebebi budur..

Cihazın ResimLeri:
Not >> 12 Megapix DijitaL MakineyLe çekiLmiş oLup birebir cihazın resimLeridir kendi amatör çekimim Smile

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

detayLarı sormak veya görüşmek için Lütfen aşağıdaki maiL adresine maiL atınız hemen dönüş yapabiLirim size veya cep numaranızı bırakın ben size arayıp uLaşırım..

Lütfen ciddi ve ne istediğini biLen sağLam kişiLer irtibat kursunLar boş kişiLere zaman ayırmak istemiyorum!
iLginize ve aLakanıza teşekkürLer.. SaygıLarımLa..

Mail : keiji_haino@live.ru
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
25.12.2010, 00:30 (Bu konu en son: 25.12.2010 Tarihinde, Saat: 01:37 düzenlenmiştir. Düzenleyen: by_psycho.)
Yorum: #2
RE: Bb9700 Takas 10 Aylık >> Samsung Wave,iphone 3GS 16gb Yada Nokia C7
Soylemeyi unutmusum istanbulda oturuyorum..
Soyledigim cihazlara ek olarak Nokia N8 veya Htc HD2 de olabilir..

Pin: 287B1ADB
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
27.12.2010, 10:06
Yorum: #3
RE: Bb9700 Takas 10 Aylık >> Samsung Wave,iphone 3GS 16gb Yada Nokia C7
Konu iptaLdir haLLoLdu..
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi