Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BB10 ve BBOS Kullanıcıları için 2 Yıl Daha Destek Verilecek!
17.12.2017, 12:00 (Bu konu en son: 17.12.2017 Tarihinde, Saat: 19:44 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Erkan KARACAOĞLU.)
Yorum: #1
BB10 ve BBOS Kullanıcıları için 2 Yıl Daha Destek Verilecek!
[Resim: 9D0aAN.jpg]

Kanadalı firma, BlackBerry 10 ve BlackBerry OS kullanıcıları için en az iki yıl daha destek verileceğini açıkladı. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. duyurusuna ek olarak BlackBerry, BB10 ve BBOS kullanıcılarını en az iki yıl daha desteklemeye devam edeceğini açıkladı. Ancak bazı uyarılar da var. Bu uyarılar bazı servislerin (BlackBerry World/BlackBerry AppWorld, BlackBerry Travel Sitesi, Playbook Video Görüşme Servisi) zamanla kapatılacağı gerçeğini içeriyor. John Chen bir yıldan biraz fazla bir süre önce, BlackBerry'nin bir yazılım şirketine geçişinin tamamlandığını açıklamıştı.

BlackBerry Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su John Chen;
"Tüketicilerin telefonlarını her 18-24 ayda bir yükseltmeleri için "eğitildiği" bir döneme gelindi ve buna rağmen hala BB10/BBOS cihazlarını aktif olarak kullanan milyonlarca insan var. Birçoğu zaten on yıldan fazla süredir de kullanmaya devam etmektedir. Bu olay, tasarımlarımızın ve marka sadakatinin dayanıklılığının bir kanıtıdır.
2015 yılında son BB10 ve BBOS cihazlarını ürettik. Tabi destek planlarımız hakkında birçok soru aldık.
Öncelikle; BlackBerry'ye ilgisi ve tutkusu olan herkese teşekkür etmek istiyoruz.
İkincisi; üretkenliğinizin güvenlik, güvenilirlik, dayanıklılık, uzun pil ömrü, her cihazda tasarladığımız ve kullandığımız kullanım kolaylığına bağlı olduğunu bildiğimizi kabul etmek istiyoruz.
Üçüncüsü; BB10 için en az iki tam yıl ek destek ve BBOS cihazları için BlackBerry ağ erişiminin en az iki tam yılını sunmayı taahhüt ederek sadakatinizi ödüllendirmek istiyoruz.
Takdir ve şükranlarımıza bir başka gösteri olarak; BlackBerry Mobile ile birlikte, mevcut BlackBerry cihazınızı yeni bir BlackBerry KEYone veya Motion'a yükseltmek için önemli bir indirim ve teşvik sağlayacak bir ticaret programı sunmaya çalışıyoruz. Her ikisi de dünyanın en güvenli Android akıllı telefonlarıdır.

BB10 ve BBOS kullanıcılarına yönelik olarak en az iki yıl daha sürekli destek duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Ancak mevcut cihaz sahipleri; BlackBerry World uygulama mağazasını 31 Aralık 2019'da, BlackBerry Travel Sitesini Şubat 2018'de ve Playbook Video Görüşme Servisini Mart 2018'de kapatacağımızın bilincinde olmalı. Yeni bir KEYone veya Motion’a geçirilen müşteriler, güvenlik konusundan veya fiziksel klavyeye olan isteklerinden ödün vermeksizin Google Play mağazasındaki zengin uygulama alanlarına anında erişebilecekler."
dedi.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi